Остання прес-конференція Президента України, там, де він оголошував про державний переворот  пана Ахмєтова, свідчить про відрив від реалій як самої команди Президента, так і тих, хто хоче його позбавити президентства.

Взагалі це дійство яскраво засвідчило, що всі наші провідні ЗМІ або не розуміють проблем України, або спеціально ведуть в бік від цих проблем. Вся зграя журналістів, яка довбала Президента питаннями, демонструвала, що віддано служить своїм хазяям. Незважаючи на те, на яку дурню їх ці хазяїни штовхають. 

Зрозуміло, що Президент та його команда «слуг» втрачають довіру громадян. Бо ніяких реформ, крім балаканини про них, більше нічого не роблять. І цим намагаються скористатись різні олігархічні клани. Але чому вони роблять це так незграбно? Чому порушують питання не ті, які зараз нагальні для України, а другорядні. Чому не порушуються питання економічних реформ, питання повальної високопосадової корупції? Те, що Президент про це мовчить, то тут  зрозуміло. Бо нічого в цьому напрямку не робить. А чому його против-ники мовчать? 

Відповідь тут напрошується сама собою. Бо всі ці олігархічні клани цілком задоволені тією системою врядування, яка склалась в Україні. А отже мова має йти для них не про зміни в країні, а про зміну влади. Тобто мова йде про боротьбу за контроль над тими грошовими потоками, які продукуються нашою недолугою державною системою. 

Понад те, порушувати питання реальних реформ зараз не вигідно нікому: і діючій владі, і олігархічній опозиції, і нашому протектору – США і, зрозуміло, нашому теперішньому ворогові – Росії. Бо навіть прос- те обговорення цих нагальних проблем, а не надуманих, поступово формує в суспільстві запит на такі дії. І поступово ведуть до того, що будь-яка влада не зможе довго утриматись при владі, якщо не буде хоч якось просуватись вперед по шляху цих реформ. Реально просуватись, а не ляпати язиком, як це зараз відбувається. А це зразу буде приводити до посилення країни. Що не вигідно ані олігархії, а ні США, ані, тим більше – Росії.

Громадяни мають зрозуміти ці речі і самим порушити ці питання всюди, де тільки можливо. Так, телебачення та великі ЗМІ в руках олігархії, але є соціальні мережі, є безпосереднє спілкування громадян між собою. Девіз має бути для кожного громадянина, навіть і для соціальних дронів – постійно порушувати питання реформ, постійно про це говорити, всюди і з усіма. Так, хоча б просто базікати про це. Але про реальні реформи! Поступово необхідно домогтися того, щоб більшість громадян чітко розуміла, які першочергові реформи мають бути. А це мають бути реформи економіки і правоохоронних органів. Економіка буде розвиватись тільки в разі, якщо повністю дати свободу малому та середньому підприємництву. Повністю переглянути податкову систему в бік спрощення. Ліквідувати та розігнати всі контролюючі та перевіряючі бізнес органи. Нехай ці контролюючі дармоїди підуть займатись підприємництвом, або влаштуються на роботу до підприємців, або нехай шурують за кордон на роботу, замість того, щоб паразитувати в Україні. Реформа правоохоронної системи має початись у двох напрямках: ліквідація корупції та повна зміна судової системи. Ліквідація корупції можлива тільки тоді, коли її починають ліквідувати зверху. А судова система має працювати так, щоб будь-який громадянин міг дуже швидко досягти справедливості і відповідної реалізації справедливих судових рішень. Та влада, яка це досягне – стане найяскравішою владою за всі часи України!