Наша мета - побудувати Велику Україну і іншої в нас немає і не може бути. А для цього ми постійно шукаємо однодумців, щоб разом перетворити Україну на сильну, економічно розвинену і безпечну країну, де хочеться жити та виховувати дітей і онуків. І іноді стикаємося з людьми, яким це не цікаво. Для яких це дурниці. Наводимо приклад такого діалогу.

Максим Твердохліб, голова Ради  ГО «Поступ»

Добрий день, Володимире. 

Колись Ви та наша організація «Поступ» познайомились. Ми почали Вам висилати нашу власну газету «Громадянська республіка» (раніше - «Поступінформ»). Але наше знайомство щодо діяльності нашого громадянського руху не доведено до логічного завершення. 

Скажіть, будь ласка, у Вас є бажання продовжити наше знайомство, щоб довести його до логічного результату?

 

Volodymyr Motyka:

Добрий день! Не зрозумів про газету? А згадав мову, але ту газету, на жаль, я не читав.

 

Максим Твердохліб:

Ми Вам газету нашу «Громадянська республіка» шлемо щотижня на Вашу адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Чи це не Ваша адреса?

 

Volodymyr Motyka:

Моя, але я років 7 туди не заходив.

 

Максим Твердохліб:

Ясно. Значить, якщо є бажання йти до логічного результату, то спочатку потрібно вирішити питання отримання Вами газети. Згодні?

 

Volodymyr Motyka:

А для чого? Чи не краще використовувати якісь сучасні форми донесення інформації? Ви ж розумієте, що час - то гроші? Назвіть, будь ласка, авторів? Хто саме там пише статті?

 

Максим Твердохліб:

Для того, щоб повністю розібратись із нашим шляхом. Процес знайомства з нами йде за трьома послідовними фазами. Перша: налагодження отримання по електронці щотижня нашої власної газети «Громадянська республіка. Друга, після налагодження розсилки - ознайомлення із Доктриною «Громадянська республіка». І третя - відповіді на питання, які виникають в результаті знайомства із нашим громадянським рухом.

 

Volodymyr Motyka:

Яка саме мета вашого руху?

Вчіться чітко формулювати думки. Ніхто в ХХІ столітті не буде витрачати час на вичитування газет з невідомими авторами.

 

Максим Твердохліб:

Наша мета - побудувати Велику Україну. Володимере, на всі питання Ви отримаєте відповіді. Але почнемо тільки після початку отримання газети.

 

Volodymyr Motyka :

Методи свідків Єгових)))))

А хто вас фінансує?

Джерело фінансування проекту - це основа знайомства. Якщо інформація приховується, то порядні люди далі не йдуть.

Ви проти вступу до НАТО?))))

А яким чином оборонятись?

Можливо вас Медведчук фінансує?

 

Максим Твердохліб:

Метод перебору, а не вербовки. Цей метод використовують всі, а не тільки ми чи свідки Єгови. Тобто шукаємо тих, хто з нами згоден. І прощаємось із тими, хто не згоден. Джерело фінансування - членські внески. 60 грн на місяць сплачує член організаці. В організації 156 членів. По НАТО знайдете відповідь, коли ми доберемось (якщо доберемось) в Доктрині. Про Медведчука навіть і коментувати не буду. 

Прошу вирішити чи будемо знайомитись чи ні? Якщо будемо, то прошу нову Вашу електронну адресу, щоб ми її змінили в службі розсилці. Якщо не будемо, то на цьому і завершимо. Як скажете - так і буде.

 

Volodymyr Motyka:

Дайте посилання на фінансову звітність Вашої організації за 2020 рік.

Максим Твердохліб:

У нас нема в інтернеті звітності по фінансах. І не буде. Ми не збираємось звітувати перед світом. Проте кожен член організації може, якщо захоче, то побачити розподіл бюджету щомісяця. Але ніхто цим не цікавиться. Бо не цікаво людям знати, куди і як розподіляються аж 10 тис грн. Бо навіть, наприклад, якщо я їх всіх собі брав би в кишеню, то це все одно було б разів в п’ять менше, ніж я фактично витрачаю власної праці в еквіваленті. Все, що робиться в організації - робиться БЕЗКОШТОВНО! Все! Якщо взяти еквівалент праці того, що робиться в «Поступі» і перевести в гроші, то цифра буде біля 400-500 тисяч на місяць. Тому нема навіть і про що говорити.

 

Volodymyr Motyka:

Без грошей нічого не буде. Можете даремно не витрачати час.

 

Максим Твердохліб:

Це вкрай хибна і стереотипна думка. Ми знаємо що робимо. Якщо розберетесь із шляхом, то все зрозумієте. І не будете потім повторювати цю хибну думку іншим. Володимере, я Вас що, маю вмовляти знайомитись із нами? Ви точно впевнені, що Ви зараз не витрачаєте МІЙ час дарма? Якщо нема бажання знайомитись, то на цьому і завершимо. Ви будете не перший і не останній. Якщо є бажання - то давайте рухатись в зазначеному напрямку. Прошу Вашого рішення.

 

Volodymyr Motyka:

Не маю жодного бажання займатись з дурницями. Вибачте.

 

Максим Твердохліб:

Якщо Україна для Вас дурниця, то нехай так і буде. Ми працюємо для побудови Великої України, бо сама вона себе не побудує! Сподіваємось, Ви також із цим згодні. А якщо не згодні, то, сподіваємось, що через деякий час у Вас це розуміння все-таки з’явиться. Тоді ми зможемо продовжити розпочату з Вами роботу. Проте, це буде можливо, лише якщо Ви відповідальний громадянин, а не соціальний дрон. Ми впевнені, Ви не є соціальним дроном. І просто потрібен Вам якийсь час, щоб все це усвідомити. Тому - до побачення.