Ми, члени громадянської організації «Поступ», щодня відправляємо повідомлення у Фейсбуці десяткам незнайомих людей, щоб познайомити з громадянською ідеологією, знайти однодумців та разом будувати Велику Україну. Періодично ми отримуємо цікаві відповіді, які і друкуємо в нашій газеті разом з поясненням таких оман.

Наводимо один з таких прикладів:

 «Дякую за пропозицію, але я на держслужбі і політикою не можу займатись».

 Наша відповідь: 

Головною місією державного службовця України є служіння народу і державі Україна в цілому.

Втілюючи в життя державницьку політику, яка базується на принципах законності, неупередженості, справедливості та об’єктивності, держслужбовець стоїть на захисті громадян, що і є основним пріоритетом держави і суспільства в цілому, а тому це і є однією із умов побудови Великої держави, незалежно від займаних посад, роду зайняття та видів діяльності.

Відмова особою, на яку покладені обов’язки служити народу України, та яка виконує функції держави, у небажанні, або в ухиленні від побудови Великої держави, великої України, треба трактувати виключно в тому розумінні, що такій особі не місце на державній службі України! Оскільки це порушує основні засади державної служби України, де одним із основних завдань є побудова Великої держави Україна, велич якої проявляється тими громадянами, які достойно працюють, виконують поставлені задачі, представляють та прославляють державу в межах та за її межами, відстоюючи її інтерес та інтереси її громадян, незалежно від їх статусу та походження.