В процесі роботи по залученню нових людей до організації «Поступ» трапляються цікаві діалоги, де люди озвучують типові помилки в розумінні того, що ми пропонуємо і що очікуємо. Наводжу приклад такого діалогу. Звертаю увагу, що дана людина ознайомилася з нашою ідеологією і погодилася в основних її позиціях та отримала пропозицію приєднатися до лав організації.

Дмитро Тацій, член Ради ГО «Поступ»

Доброго дня, пане Олег!

Оскільки питань по нашій громадянській ідеології немає, пропоную ознайомитися з правилами вступу до ГО «Поступ» - посилання ТУТ?

Олег Ч.

Доброго дня!

Я ознайомився з умовами вступу до Ваших лав.

Скажу, що наразі повноцінним членом Вашої команди бути не можу. Мінімум, можу допомагати грошовими внесками.

Чому? Стосовно себе, я зараз займаюсь виживанням, не можу гарантувати, що зможу приділити цій справі більше часу. Тому, щоб не бути голослівним УраПатріотом, поки що утримаюсь. Вибачте. Стосовно умов вступу, то в ньому є суперечності, от як «ми проти демократії, але до влади прийдемо через вибори». Це моя думка. Дякую за пропозицію! Приємно. 

Дмитро Тацій

Дякую пане Олеже за відверту відповідь. Щодо Ваших побоювань ситуація наступна. Вступ в громадянську організацію «Поступ» не означає, що треба кинути свою теперішню роботу і присвятити повністю свій час «Поступу» і побудові Великої України. В нас усі члени організації, окрім Голови Ради, десь працюють на роботі, а свій вільний час приділяють справам нашого громадянського руху. Хтось більше, а хтось менше. Крім того питання браку часу не може стати перепоною для вступу і членства в нашій організації, бо, наприклад, є навіть  дуже важливі для розвитку нашого руху завдання, які займають усього 5 хвилин на день. Тому це не може бути реальною причиною відмовитися від вступу в «Поступ». 

А для того, щоб дізнатися, що і як відбувається в організації, Ви можете з нами ближче познайомитися через скайп-конференцію. У нас по середам відкриті наради (посилання на приєднання можна дізнатися у адміністратора сторінки «Поступ» в Фейсбуці за посиланням)

Що стосується наших гасел «ГЕТЬ ДЕМОКРАТІЮ» і нашої позиції, що до влади ми плануємо прийти через вибори, то тут немає ніякої суперечності. Усе написано вірно. А чому саме так – та тому, що ми не радикальна організація. Підкреслюю, громадянська організація «Поступ» розглядає винятково конституційний метод приходу до влади, а на сьогодні це можливо лише за допомогою виборів! 

То що далі будемо робити?

Олег Ч.

Для початку прийму участь у Вашій онлайн-конференції в якості спостерігача, а там подивимось...

О котрій годині зазвичай вона відбувається?

Дмитро Тацій

Домовилися. Громадянські середи проходять щотижня з 19 до 20:30