Громадянська організація «Поступ» активно шукає однодумців та веде постійну роботу по залученню нових кадрів. Ми не вербуємо людей, вмовляючи або шукаючи до них підхід, аби вони вступили до лав організації. Ми працюємо за принципом великих чисел. Тобто «просіюємо» велику кількість людей і шукаємо тих, хто приймає нашу громадянську ідеологію та готовий разом будувати Велику Україну. І це ми робимо за допомогою соціальної мережі Фейсбук, де кожного дня команда по залученню кадрів надсилає такого типу повідомлення до незнайомої нам людини:

Доброго дня Володимире! Якщо доля України Вас турбує, то це звернення Вас стосується. А якщо ні — то ні.

Пишу до Вас від імені нашої громадянської організації «Поступ». Ми хочемо побудувати Велику Україну. Вважаємо, для того, щоб ситуація в Україні змінилася до кращого, потрібно змінити систему влади. Сьогоднішня демократична система працює за формулою: «гроші-вибори-прихід до влади-повернення грошей із прибутком». Це неминуче призводить до олігархічної влади. Наша мета — замінити в Україні демократичну форму правління на Громадянську республіку (республікансько-громадянський лад). Працюємо в цьому напрямку. Шукаємо однодумців. Як Ви дивитеся на те, щоб ми Вас ознайомили з нашим громадянським рухом?

Таке повідомлення кожного дня розсилається десяткам незнайомих нам людей без винятків, який то день тижня - вихідний чи святковий. 

Скептики похитають головою і скажуть, що це дурня, і таким чином людей ми не долучимо до організації. Що це несерйозний підхід. Треба робити гарні справи чи боротися з корупцією, чи ще щось, щоб нас помітили і ми стали відомі. І от тільки тоді люди до нас будуть приєднуватися. І ніяк інакше.

По-перше, скажу, що такою простою дією щодня десятки людей дізнаються, що є така організація «Поступ», яка будує Велику Україну і яка пропонує змінити систему формування влади. І це, звертаю увагу, робиться безкоштовно, тобто без залучення грошей олігархії, яка сьогодні править країною.

По-друге, ми особисто звертаємося, і у разі контакту, якщо людина відповідає, маємо живе спілкування та прямий канал з людиною. І це знову таки без залучення грошей. Ви запитаєте, чому я постійно повторюю про «без грошей»!? Та тому, що це одна з оман, яку вкладає в голову людей олігархія — «без грошей не можна нічого змінити».

Ну і головне — третє. Як я наголошував вище, «Поступу» не потрібні усі, нам потрібні лише ті, хто підтримує нашу ідеологію та готовий працювати задля побудови Великої України. Наразі ми формуємо кістяк організації, яка саме і буде керувати державою, втілювати першочергові реформи та змінювати систему, щоб здійснити нашу мрію про потужну, безпечну та процвітаючу Україну!

Дехто скаже що цей шлях дуже складний і дуже довгий!? Так, можливо. Але хто сказав, що легко побудувати ту Україну, якою ми будемо пишатися, та будемо мріяти жити? Не шукайте легкого шляху, а просто працюйте, і мрії обов’язково перетворяться на реальність.