Інколи чуємо такі фрази «я не цікавлюсь політикою», «політика — це не моє», «політика — то брудна справа», «я нічого не розумію в політиці і не хочу». Що це значить? Це значить, що людина є бовдуром, адже не розуміє, що політика — це все наше життя, вона впливає на сьогодення і на наше майбутнє.

Ви можете зауважити, що так кажуть і розумні люди. Буває, значить, ця людина — розумний бовдур.

Так, можна не розуміти певних процесів в політиці, але для цього є організація «ПОСТУП», щоб все пояснити. Розумна людина завжди буде розбиратись в суті. А от якраз бовдур скаже, що то йому не потрібно.

Чому бовдур, бо він не здатен зрозуміти, не здатен провести зв’язок між своїм майбутнім, майбутнім його дітей та сьогоденням. Адже саме від політики залежить, чи поїдуть його діти за межі України, чи буде у них роботи і чи будуть вони жити довго і щасливо, чи закінчать своє коротке життя на смітнику.

І ще один момент. Якщо людина носить статус ГРОМАДЯНИН УКРАЇНИ, то займатись політикою є його громадянський обов’язок, а не просто бажання чи хобі. Бо інакше виникає питання, а чи ти взагалі є громадянином, чи просто носій паспорту.

Політика — це все наше життя. Ми це розуміємо, тому ми займаємось політикою і закликаємо інших йти разом з нами.