Щодня ряд поступівців при роботі по залученню нових кадрів, надсилають через месенджер у Фейсбук два повідомлення до незнайомих нам людей з метою познайомити їх з ГО «Поступ» та нашою громадянською ідеологією. І іноді такі цікаві діалоги ми друкуємо в нашій газеті. До вашої уваги — один з випадків спілкуванні з людиною та діалог між членами організації з його приводу.

Максим Твердохліб [до членів організації] Як ви думаєте, чим все закінчиться?

Ось, вашій увазі діалог із Даниїлом Гетьманцевим. Це той, який голова Комітету в Верховній Раді, і який просуває фіскалізацію для ФОПів і проти якого зараз відбувається ФОПівський Майдан.

Діалог:

Максим Твердохліб: Доброго дня, Даниїл. Якщо доля України Вас турбує, в чому я маю велику впевненість, то прошу прочитати далі. А якщо ні — то ні. Пишу до Вас від імені нашої громадянської організації «Поступ». Ми хочемо побудувати Велику Україну. Вважаємо, для того, щоб ситуація в Україні змінилася до кращого, потрібно змінити систему влади. Сьогоденна демократична система працює по формулі: «гроші-вибори-прихід до влади-повернення грошей із прибутком». Це неминуче призводить до олігархічної влади. Наша мета — замінити в Україні демократичну форму правління на Громадянську республіку (республікансько-громадянський лад). Працюємо в цьому напрямку. Шукаємо однодумців. Як Ви дивитеся на те, щоб ми Вам розповіли про нашу роботу?

Максим Твердохліб:  Даниїл, Ви бачили моє запитання до ВАС?

Danil Getmantsev: Добрый, да супер! Давайте встретимся на неделе

Максим Твердохліб: Дякую за відповідь. Взагалі то Ви мене здивували двічі. Спочатку тим, що взагалі відреагували на запитання. А вдруге, коли запропонували зустрітись. Я, навіть, вагався, чи взагалі Вам писати. Але вирішив, на всяк випадок це зробити. Просто ми вже звикли до того, що народні депутати завжди ігнорують всі звернення. Якщо ми з Вами зустрінемось, то Ви станете третій нардеп за 19 років нашої роботи. Перший був в 2008-2011 роках Вадим Колісниченко (це той, який після 2014 року в Криму залишився), а другий приходив до нас в гості на нашу Громадянську середу, Юрій Гримчак. Заради справедливості маю сказати, що зустрічі із ними для нас були досить продуктивними. Не знаю, як для них, але їхніми порадами ми користуємось до цього дня.

Зрозуміло, що я буду готовий з Вами зустрітись. Але є момент, який вважаю необхідно зробити. Це ознайомлення Вами із нашою Доктриною «Громадянська республіка». Бо якщо Ви не будете підготовлені до нас теоретично, то ми витратимо Ваш і наш час. Тому пропоную із зустріччю зробити паузу до тих пір, поки Ви з моєю допомогою не ознайомитесь віртуально із нами. А після цього, якщо у Вас бажання не зникне, то зразу зустрінемось. Одночасно пропоную Вам, щоб ми Вам почали щотижня на "електронку" висилати нашу власну газету «Громадянська республіка». Як Вам такий план дій?

Коментарі членів Поступу.

Олександр Черниш: Я маю cумніви, що він знайомитиметься в з доктриною онлайн. Думаю, він захоче, щоб йому вживу все розповіли коротко.

Сергій Солодкий: Він себе вважає птахом високого польоту, і не царська це справа - читати якісь там газетки. Хоча все можливо.

Геннадій Гросфілер: Не Доктрины их интересуют. А поддержка любых организаций. Рейтинг «слуг» стремительно падает и раскалывает их псевдопартию. Поэтому каждый депутат от них будет играть «рубаху парня» для дальнейшего поиска своего места под солнцем.

Олег Шушпанников: Он будет пытаться понять, как использовать «Поступ» в своих целях и когда поймет, что никак, то сразу потеряет интерес).

Максим Твердохліб [до членів організації]: ЗАКІНЧИЛОСЬ ВСЕ ЛОГІЧНО І ПРОГНОЗОВАНО. НІЧИМ. ГЕТЬМАНЦЕВ ЗАМОВК.