Причина: «Побоювання, що асоціювання особи із організацією зараз або в майбутньому може негативно відобразитись на власному іміджеві».

Членство в будь-якій організації відображається на іміджеві. Але це відображення може бути як позитивним, так і негативним, все залежить від того, хто і як оцінює…

Кожна людина, вступаючи в будь-яку організацію, йдучи на нову роботу, та і взагалі, приєднуючись до будь-якого нового колективу, вже розмальовує себе в ті кольори, в яких представлена організація. І людину зразу починають асоціювати з цим колективом, компанією, організацією і т.п. Тому кожна нормальна адекватна людина, перш ніж кудись вступати, уважно вивчає, що це за організація, чи поділяє людина її погляди, чи згодна з її поглядами, гаслами, ідеологією?

Відповідно, якщо громадянин вже приєднався до організації, то зрозуміло, що він є її частиною, несе іміджеві ідеї та погляди.

Тому якщо людина нормальна, адекватна, їй хвилюватись та остерігатись нічого, тому що вона все вивчила, все прийняла, зі всім погодилась.

Але якщо людина спочатку вступила до лав організації, а потім почала думати, що ж наробила, її погляди зовсім протилежні, і нащо це все, то це вже проблеми цієї людини.

Тому вивчайте інформацію, читайте доктрину «Громадянська республіка», ставте якомога більше питань, навіть, самих дурних, на ваш погляд.

І коли ви будете впевнені, як і ми, члени «Поступу», що окрім нас, ніхто не зацікавлений у справжньому розвитку України, а не підтримці сьогоденних штанів, приєднуйтесь до нас!

Разом ми скоріше досягнемо мети і зробимо з країни третього сорту, з якими нас асоціюють, Велику Україну!