Ось за цей бігборд, який був розміщений влітку 2020 року, Держпродспоживслужба "намалювала" громадянській організації «Поступ» штраф в розмірі 69 000 грн.

за цей бігборд Держпродспоживслужба

Україна потребує радикальних реформ в економіці та правоохоронній сфері. За всі роки незалежності ніхто і ніяких реформ не проводив. Була іноді лише імітація реформ. Бо у владі завжди був бізнес (олігархія). Олігархія переймалась і зараз продовжує перейматись лише самозбагаченням. І їй невигідні реформи, бо тоді будуть зламані всі схеми витягування капіталів з країни. До тих пір, поки у владі олігархія, не варто очікувати якихось принципових змін на краще. З іншого боку, олігархія є наслідком діючої системи влади. Яка працює за принципом: гроші – вибори – прихід до влади – повернення грошей із прибутком – знову вибори. Ця система і є демократичною системою влади. Тобто, якщо не прибрати цю схему, якщо не прибрати демократичну систему влади, то олігархія нікуди не дінеться. І буде продовжувати грабувати. Необхідно прибрати демократичну систему влади, тобто: «Демократію ГЕТЬ!».

Ось саме за таке гасло Держпродспоживслужба і оголосила «Поступу» штраф на 69 тис. грн. Зрозуміло, в чиїх інтересах вона діє. Але ж край настає і треба змінювати ситуацію. Все більше людей починають розуміти, що рано чи пізно демократична система влади буде ліквідована разом із своїм породженням – олігархією.

Але ми вирішили запитати у самої Держпродспоживслужби, що ж таке демократія. Раз вони нам штрафи за «демократію геть» виписують, то може прояснять, що саме вони розуміють під демократією. Ми задали їй це питання: «Як Держпродспоживслужба розуміє термін «демократія», із вказанням нормативних джерел такого розуміння?»

І ось, будь ласка, отримали відповідь. Зазвичай вони пишуть багато бюрократичної писанини. А тут щось натхнення у них не вистачило і вони відбулись ось таким невеликим листом. Подивіться. ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА НЕ ЗНАЄ, ЩО ТАКЕ ДЕМОКРАТІЯ. Вони не знають, але це їм не заважає перешкоджати нашій роботі і малювати надумані штрафи!

ДПС

ГЕТЬ ПРИСЛУЖНИКІВ ОЛІГАРХІЇ! ВСІХ!