Це одне з досить частих запитань, що трапляються під час спілкування в соціальних мережах в рамках кадрової роботи. Для будь-якої людини завжди дуже незвичним є персональне звернення в інтернеті від когось незнайомого. А якщо це не просто якесь питання, чи спроба щось «продати», а конкретна пропозиція ознайомитись із новою ідеологією, то багато людей взагалі не знають, як реагувати. Дехто зачиняється в собі та ігнорує. Хтось починає з позиції заперечення, чи грубити, чи «розумничати». Дійсно трапляються негативні контакти, але не вони нас цікавлять, адже не таких людей ми шукаємо. В кадровій роботі в нас немає задачі когось перевиховати, або переконати, або щось комусь довести.

Головна задача – це пошук однодумців. Що це означає?

В суспільстві є відсоток людей, які розуміють, що демократична система влади шкодить державі, народу. Але чітко не можуть сформувати свої позиції. І тут ми звертаємось до такого громадянина з тим, що нам необхідно демонтувати демократичну систему влади, що діє за олігархічною формулою: ««гроші-вибори-прихід до влади-повернення грошей з прибутком-знову вибори» і замінити це все на систему Громадянської республіки. І вже в процесі спілкування стає зрозуміло, що людина потенційно знайшла однодумців, а ми потенційно знайшли нового учасника команди.

Чому саме потенційного? Бо початок спілкування - це ще не гарантія, що ми здобули соратника. Це тільки перший етап – людина дізналась про Громадянську ідеологію, Далі іде робота по розумінню і прийняттю ідеології. І вже після того, коли людина пройшла шлях від дізнатись про “Поступ” до розуміння та прийняття нашої ідеології, вона приймає рішення про вступ до нашої команди.

Здається, що це дуже довгий процес. Але варто зрозуміти, ми тут зібрались не «лавочки фарбувати». Наша громадянська організація - єдина ідеологічна сила, що має на меті прибрати демократичну систему влади та замінити її на систему Громадянської республіки. Тому і команда має зростати за рахунок соратників, що повністю розуміють і підтримують таку ідеологію.

Тому повертаємось до питання: «як ви мене знайшли?». Відповідь є одна - цілком випадково, за принципом «великих чисел». Але це шанс. Шанс долучитись до команди, яка чітко розуміє проблеми в Україні (це демократична система влади та її породження – олігархія), та має чіткий план як їх подолати на шляху до побудови Великої України.