ДОРОГА ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА!

Ось уже п’ять місяців пройшло з тих пір, як Служба безпеки України познайомила нас)). І ось вже 4-й мій лист до тебе. Це вже стає традицією).

Щиро досі ніяковію, як дві таких поважних служби зацікавились мною, таким невідомим серед широких мас “Поступом”. Але, мабуть, мій голос був дуже гучним, навіть, якщо і сказано було лише одну фразу - “Демократію геть”.

Згадую, як саме цей простий та логічний вислів, навіть, не сказаний, а надрукований на одному єдиному бігборді під Києвом, став приводом для нашого знайомства. Згадую твій обережний лист до компанії, яка розмістила мій меседж, з проханням надати про мене трохи інформації. Мабуть, ти надто сором’язлива, щоб напряму розпитати, хто я, і чому таке от написав.

Згадую наступний лист вже до мене, такий трішки сердитий - з зауваженням, що недобре я вчинив, вигукуючи таке “небезпечне” гасло.

Згадую і наше перше побачення. Коли я прийшов поговорити про моє послання “Демократію геть”. Побачення, на жаль, вийшло “не фонтан”. Ти була розгублена, вела себе ніяково, мої аргументи тобі не подобались, але ти так і не змогла чітко розповісти, чим саме… Ось, доречі навіть, відео в мене залишилось (Фейсбук: https://www.facebook.com/ watch/?v=1086755695174287 або Ютуб: https://www. youtube.com/watch?v=WbLizBVsbh4). 

Згадую я і те, як ти все ж вирішила мене пожурити, призначивши штраф аж у 69 тисяч гривень. Я, звичайно, не погоджуюсь з твоїм рішенням. І знаю, що абсолютно правий в цьому випадку, адже думаю не про себе і тебе, люба моя, - я думаю про громадян України, про їх долю. Але ще не все вирішено остаточно, і ми продовжили листування. І це тішить. Бо мені є багато чого тобі розповісти, а ще більше цікаво розпитати тебе про багато речей. Сподіваюсь, ми краще зрозуміємо один одного і зробимо наше знайомство, якщо не приємним, то хоча б корисним. Ну хоча б для одного з нас)).

В минулому своєму листі я, можливо, застав тебе зненацька, насипавши цілу купу питань. Аж десять. Бачу, що це занадто складно для тебе, і ти, знову розгубившись, відповіла лише на одне. І, навіть, на нього якось непевно і неповно. Адже я і сам знаю, що я є особою, яка фігурувала в рекламному оголошенні. А я ж запитував, чим є “демократія” - особою чи товаром. Загалом же в листі ти багато писала про себе, про те, чим займаєшся, повторивши ще раз те, що вже казала раніше: що мій вислів якось когось може спонукати до якихось протиправних дій з метою повалення конституційного ладу. 

Тепер вже розумію, що не варто було тебе аж так навантажувати думками. Тому я буду чемним і відтепер буду запитувати по одному питанню в кожному своєму листі. Я буду направляти тобі їх особисто та офіційно. Бо дуже не хочеться, щоб мої повідомлення загубились серед інших. Адже розумію, що ти отримуєш багато листів по своїй безпосередній роботі.

Тож хочу в тебе запитати: Як ти, «Держпродспоживслужба», розумієш термін «демократія», зрозуміло, із вказанням джерел такого розуміння?

З нетерпінням чекатиму на твою відповідь. А вже потім підійдемо до наступних запитань, щоб не перевантажувати твою голівоньку серйозними думками. Гарного настрою та натхнення. І передавай вітання колезі, яка нас познайомила)).

Твоя кісточка поперек горла, твій міцний горішок, твій “Поступ”.