Щодня члени групи «Зовнішні кадри» надсилають повідомлення незнайомим людям, українцям, задля пошуку однодумців та просування ідеології «ГРОМАДЯНСЬКА РЕСПУБЛІКА». І іноді ми отримуємо цікаві діалоги. Один із них і пропонуємо Вашій увазі.

***

Денис Філіппов: Ідея у Вас непогана.

Максим Твердохліб: Дякую за відповідь. Для знайомства із нами пропонуємо почати отримувати нашу власну газету щотижня на «електронку». А після того, як газета почне приходити, продовжити нашу розмову. Згодні із таким планом дій?

Денис Філіппов: Так.

Максим Твердохліб: Ок. Тоді прошу написати свою електронну адресу. Передам її в нашу службу розсилки.

(через тиждень)

Максим Твердохліб: Денисе, від Вас очікувати на Вашу електронну адресу?

Денис Філіппов Я думаю, все ж таки ні. Хоч я і підтримую Вашу ідею, але не настільки, щоб вийти із зони комфорту.

Максим Твердохліб: А в чому полягає вихід із зони комфорту? В тому, що ми з Вами будемо спілкуватись, щоб Ви розібрались із нашим громадянським рухом? Я ж Вас не запрошую ані приєднуватись до нас, ані зустрічатись, ані ще щось робити? Можете пояснити?

Денис Філіппов: Ви незнайома людина, зараз в мережі, вибачте, багато шахраїв, тому вихід із зони комфорту - це довіритись незнайомій людині.

Максим Твердохліб: Капець. Такого в нас ще не було. Навіщо нам довірятись? Ви про що? Ок. Якщо Ви вважаєте, що ми шахраї, то на цьому і завершимо. А наш діалог запропоную, щоб опублікували в газеті нашій. Як приклад, що і таке може бути. До побачення.