Досвід європейських країн показує, що село розвивається й зараз, незважаючи на те, що воно й так розвинене. Бо це пов’язано із високим рівнем розвитку інфраструктури. Там тепер практично нема значення, де жити, в містах чи поза містами. Рівень життя майже однаковий. Тому і нема ніякого завдання «підвищувати» бажання людей жити в селі. Це у нас в радянські часи село було більш відсталим, ніж місто. Тому і створили міф про розвиток села.

Для виведення України з затяжної кризи будь-яка нова влада повинна провести такі першочергові реформи:

  • реформа економіки;
  • реформа правоохоронної системи;
  • реформа армії.

А що стосується розвитку села, то досвід історії показує, що розвиток села — це результат розвитку економіки.

Досвід європейських країн показує, що село розвивається й зараз, незважаючи на те, що воно й так розвинене. Бо це пов’язано із високим рівнем розвитку інфраструктури. Там тепер практично нема значення, де жити, в містах чи поза містами. Рівень життя майже однаковий. Тому і нема ніякого завдання «підвищувати» бажання людей жити в селі. Це у нас в радянські часи село було більш відсталим, ніж місто. Тому і створили міф про розвиток села. А насправді мова йшла про зрівняння рівня життя в містах та селах.

І коли українці почнуть переїзжати жити в українські села, то це буде індикатором успішності реформ і, у першу чергу, економічної.