ЧОМУ Я ВВАЖАЮ, ЩО НАЯВНІСТЬ ЗБРОЇ В КОЖНОМУ ДОМІ - ЦЕ ПРАВИЛЬНО ТА НЕОБХІДНО…

«Ті, хто не обзавівся своїми мечами, впадуть під ударами чужих». Джон Рональд Руел Толкін «Володар Перстнів»

Бажання навчитись володіти та поводитись зі зброєю приходить до нас з дитинства.

Майже кожен в дитинстві грав з пістолетом, шаблею тощо. Уявляв себе маршалом, генералом, поліцейським, розбійником, піратом… Але коли став дорослим, зрозумів, а вірніше нав’язали, що зброя - це погано, ти можеш когось поранити. Для твого захисту є поліція, армія, вони тебе захистять, а ти сам повинен просто чекати. Та хіба сьогоднішня статистика не показує зовсім інше?

  • 13:24 25-10-2020 «Грабіжники у формі поліції підстрелили кандидата в депутати на Сумщині»
  • 09:54 16-10-2020 «Під час пограбування будинку в Брюховичах вбили господаря. Мечеслав Жеребецький помер внаслідок катувань, грабіжники забрали велику суму грошей»
  • 19:56 13-10-2020 «Поліція затримала у центрі Києва двох іноземців за збройне пограбування»
  • 19:25 04-09-2020 «Грабіжники відібрали у підприємця 1,2 млн доларів під час розбою в Харкові»
  • 13:11 27-08-2020 «Банду на чолі з депутатом судитимуть за розбій і викрадення іноземців на Закарпатті»

І таких прикладів безліч… Хочеш себе захистити, ти маєш зробити це сам, твоє життя і життя твоїх близьких залежить тільки від тебе.

Єдине, що я вважаю важливим, це людина, яка хоче володіти зброєю (вогнепальною/бойовою), повинна обов’язково пройти строкову службу в армії або поліції. Хочеш зброю - йди служи, не хочеш служити, не треба тобі і зброї, якщо в тебе немає «тяги захистити Батьківщину, як ти збираєшся захищати свою родину?

В нашій доктрині сказано наступне «Ті, хто з різних причин не можуть тримати зброю в руках, теж повинні бути захисниками». Отже, вміти та знати, як поводитись зі зброєю, в наш час не привілей, а обов’язок. Дозвіл на володіння бойовою зброєю особистого захисту (пістолетом) це має бути обов’язком держави.

Як висновок хочу сказати виразом Юнака Англійця з книги «Алхімік» Пауло Коельо:

«— Навіщо тобі револьвер?
— Щоб навчитись довіряти людям.»