Є речі, які допомагають країні розвиватись і рухатись вперед, а є речі, які державі не допомагають.

НІКОЛИ НІЧОГО НЕ ЗМІНЮЄТЬСЯ ЗУСИЛЛЯМИ ЗНИЗУ!!!

Грубо кажучи, скільки б ми не допомагали дітям, тваринам, бабусь не переводили через дорогу, своїми зусиллями зробили суботник. Доки не буде в нас державної політики, це все не буде ефективним, це все буде носити кустарний характер, десь допомогли, а десь є куча проблем. Наприклад, одне озеро прибрали, а тисяча інших стоять захаращені та брудні.

Так, це добрі справи, але вони не змінюють ситуацію стратегічно в цілому по країні.

Тому добрі справи – це добре, але якщо людинагромадянин хоче дійсно змінити країну, то йому треба будувати Велику Україну, в іншому випадку країну не змінити, тому що якщо ми будемо допомагати державі робити її роботу, держава взагалі нічого робити не буде, о, народ побіг, щось зробив, ми гроші, які виділили на цю справу, поділимо, на цьому все. Тобто це ніяк не допомагає зробити країну краще, навпаки, навіть, усугубляє якісь моменти.

Ось, наприклад, ми щотижня випускаємо газету і влітку зробили 1 бігборд. Чи це реальні справи?

Борд та газета – це справи, які допомагають нам побудувати Велику Україну, вони допомагають нам популяризувати нашу ідеологію серед громадян, об’єднати людей навкруги нашої сили та нашої ідеї.

Ще ми регулярно робимо і розповсюджуємо тематичні відеороліки. Просуваємо нашу сторінку «Поступ» в Фейсбуці, де розповідаємо про реальні проблеми країни та їх подолання. Тобто гуртуємо громадян навколо громадянської ідеології. Також ми постійно проводимо роботу по залученню людей до нашої команди, щоб рано чи пізно взяти всю відповідальність за Україну в наші власні руки.

І коли ми прийдемо до влади і реалізуємо наші ідеї, тоді ми зможемо зробити країну кращою. Тому що тільки зверху робляться зміни, знизу нічого не робиться глобально.

Єдиною реальною справою, яка в цілому глобально впливає на країну, тобто може зробити країну кращою, є побудова Великої України, а не переводи бабусь, допомога дитячим будинкам і тд. Це просто хороші милі справи, але реально вони країну не спасуть.