Іноді спілкуючись з незнайомими людьми та запрошуючи їх приєднатися до лав нашої організації чи пропонуючи отримувати нашу газету, ми отримуємо у відповідь «НЕ ЦІКАВО»! Або «Я ПОЗА ПОЛІТИКОЮ», «Я ПЛАЧУ ПОДАТКИ І НА ЦЬОМУ ЗАСЬ!» та інше тому подібне.

І, в принципі, вони праві. Адже барани чи вівці в отарі також не цікавляться планами пастухів. Вони живуть, їдять, спарюються та розважаються. Їм нема потреби думати про країну та майбутнє. Вони живуть сьогоденням. Барани і вівці не громадяни. :-) Вони таким не цікавляться, вони просто намагаються жити і отримувати насолоду від життя. Єдине, що їх трохи засмучує — це те, що час від часу їх шуби стрижуть та декого забирають на м'ясо. Але ж головне правило барана чи вівці — не перейматися. Головне, щоб це був хтось інший, а не він. ХАЙ БУДЕ ЦЕ ІНШИЙ, НЕ ВІН! НЕ СЬОГОДНІ!

Не цікаво!
Декого мої слова обурять, декого розгнівають. Він скаже, що патріот. Він всією душею переймається за країну. Допомагає на АТО, вчасно платить податки, а більше він нічого не може, та й часу немає, адже треба заробляти гроші та опікуватися своєю родиною...

НІ! МИ ПРОТИ БАЙДУЖОСТІ! МИ ПРОТИ БЕЗДІЯЛЬНОСТІ!

Якщо ти ГРОМАДЯНИН, якщо тобі не байдуже майбутнє своєї країни, а значить і майбутнє своїх дітей — ДІЙ! Долучайся до громадянської організації та змінюй країну. Не подобається «ПОСТУП» — шукай іншу організацію, не можеш знайти імпонуючу тобі — створюй свою. Кожен ГРОМАДЯНИН має обов’язок внести свій вклад в боротьбу за СВОЄ МАЙБУТНЄ! Немає часу заглиблюватися у боротьбу — підтримуй нас фінансово.

НАМ ПОТРІБЕН ТИ І ТВОЇ РУКИ, НОГИ, ГОЛОВА ЧИ ГРОШІ.
ПРИЄДНУЙСЯ ДО «ПОСТУПУ». МИ ЗНАЄМО, ЯК ЗМІНИТИ КРАЇНУ!