
Для нас є очевидною необхідність змінити діючу «демократичну» систему формування влади, яка працює за принципом «ГРОШІ —> ВИБОРИ —> ПРИХІД ДО ВЛАДИ —> ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ З ПРИБУТКОМ».
Проте, це поки лише наша (ПОСТУПівська) позиція. А от яка думка з цього приводу у народних об(зас)ранців?
Отже з питанням «Чи потрібна зміна діючої («демократичної») системи формування влади, яка працює за принципом «ГРОШІ —> ВИБОРИ —> ПРИХІД ДО ВЛАДИ —> ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ З ПРИБУТКОМ»?» я звернувся до депутатської групи «Довіра», зареєстрованій у Верховній Раді України. А це, на момент звернення, 16 депутатів. Усім цим «достойникам» було направлено електронного листа на офіційну електронну адресу, яка мала б контролюватися або самим обранцем, або його помічниками. Як ви здогадуєтесь, на електронний лист жодної реакції.
Через 2 тижні я обдзвонив 14 з 16 депутатів також на офіційно вказані номери телефону. Лише на 3 номерах виявилися помічники, які бодай якось намагалися вигородити свого боса: мовляв, пошта потрапила не в ту теку, але зараз ми звернемо увагу депутата та обов’язково надамо відповідь. Очікувано протягом тижня жодної реакції. Не обмежуючись електронною поштою та телефоном, звернувся через ФБ до тих обранців, до яких не зміг додзвонитися, та які зареєстровані в соціальні мережі. А таки виявилося лише 8. І лише один Роберт Горват відповів.
Його відповідь ні чим не відрізнялася від позиції помічників. «…Доброго дня. Скоріш за все, питання технічного характеру. Продублюйте, будь ласка, лист на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Дякую…». Пройшов тиждень… Ну звісно, а ні від Горвата, ні від інших жодної відповіді. Звісно з тим самим питанням я звернувся до УСІХ депутатів депутатської групи «Довіра», АЛЕ вже стає очевидним той факт, що «народні об(зас)ранці» мало того, що не готові діяти в напрямку зміни системи влади та визнавати сам факт існуючої системи «ГРОШІ —> ВИБОРИ —> ПРИХІД ДО ВЛАДИ —> ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ З ПРИБУТКОМ».
Більш того, їх поведінка доводить факт відсутності будь-якої політичної відповідальності обранців, які прийшли до влади демократичним шляхом таємного голосування. Ця ситуація досить яскраво підтверджує Доктрину «Громадянська Республіка» щодо недоліків демократичної системи формування та Демократії в цілому. Звісно, ніхто з тих, хто отримує дивіденди з діючої системи, добровільно не захоче щось змінювати. Тож кожен з тих, хто вважає себе ГРОМАДЯНИНОМ, має діяти в напрямку поширення нашої ідеології задля створення масової організації, яка в свою чергу здатна змінити систему таємних виборів (систему безвідповідальності) на прозору систему відкритого делегування.