Під час рабовласництва практикувалось носіння масок рабами. Це робилось для того, щоб раби відчували, що вони раби. Щоб вони не могли плюнути в хазяїна, щоб не їли без дозволу. Це також пригнічувало здатність до опору. Знімати маски можна були лише з дозволу хазяїв.

Вже давно багатьом зрозуміло, що уряд Зеленського ввів масочний режим не з медичних мотивів, а саме з політичних. Так, це зрозуміло. Але не зовсім зрозуміло, чого він цим домагається? Покори? Поставити народ в стійло, щоб не бунтував? Щоб думав лише про епідемію? Щоб боявся? Бо заляканим народом керувати легше? Менше треба сили витрачати? Так. Все це вірно. Але у випадку, коли влада сильна. Бо слабка влада може отримати зворотній ефект. Це в Росії влада досить сильна. Авторитарна. Сказали російському піплу боятись – ось вони й бояться і не рипаються. Потім їм скомандують перестати боятись і привітають із перемогою над вірусом. Хазяїн набере додаткові бали задля свого рейтингу, який постійно падає вниз. У «Слуг Народу» теж рейтинги падають. Але влада слабка. І саме ця різниця може дати зворотній ефект. Якщо влада сильна і свою владу демонструє, то це приводить до посилення влади. Протестні настрої пригнічуються. Якщо влада слабка і намагається продемонструвати свою владу, або її посилити в зазначений спосіб, то це викликає дратування. І призводить до ще більшого ослаблення влади. І, в кінці кінців, до бунту. А ми знаємо, що Україна – профі по Майданах ще з часів Русі та Гетьманщини.

То для чого тоді Зеленський із командою так напружуються, намагаючись засунути своїх громадян в «намордники»? Яка в цьому велика мета?

Колись давно жила видатна людина, яка звалась Наполеоном Бонапартом. Так от, ця людина якось сказала такі слова: «Ніколи не приписуй зловмисності те, що цілком пояснюється некомпетентністю». Так – саме некомпетентність! Некомпетентність верховної влади, якою користуються політичні шахраї на посадах міністрів чи їх заступників. Якщо Президент не кумекає в державних справах, то йому дуже легко порозказувати байки про землю, яку треба запустити в обіг, щоб підняти економіку. Про введення касових апаратів для малих підприємців, щоб боротись проти тіньової економіки. А також і про необхідність засунути Україну із чахлою економікою в "коронапсихоз". Бо це, нібито, додасть популярності владі, яка стрімко котиться вниз через абсолютну нездатність робити реформи. Також зрозуміло, і в чому інтерес всіх цих підбурювачів. Гроші. Грабунок власної країни та власних громадян. І головне, що за все це буде потім відповідати «не лох» Президент Зеленський. Нагадаємо, що Верховна Рада України створила в державному бюджеті на 2020 рік фонд боротьби з коронавірусом у розмірі 64,7 мільярда гривень, це 2,42 млрд. долл! Це означає, що на кожного українця припадає по 2 тис. грн. Як ви вважаєте, можна казнокрадам з уряду поборотись за такі гроші? Ні, ми відверто вважаємо, що Зеленський в афері не приймає участі. Він же не лох! І ще, як Ви вважаєте, чи вийде це у них, якщо епідемія раптом вщухне? Мабуть, все зрозуміло. Не зрозумілим це може бути лише для "масочників".