Нагадую про те, що на сторінці «Поступ» в Facebook проходять регулярні опитування. Цього разу тема опитування була «Чи повинен вже Зеленський піти геть ?». Ось які результати були отримані:

Було охоплено 543 людини. Голосів було подано 89.

  • Ні – 26%
  • Так – 74%

Як ми і казали, на початку процедур опитування на Facebook, вони направлені на визначення точки зору суспільства стосовно нагальних (як нам здається) питань. З результатів даного опитування стає зрозумілим, що градус незадоволення президентом зростає. При тому, що лише майже рік тому його підтримка була досить висока.

Що це? Банальні прорахунки людини, у якої мало досвіду в керуванні, чи спланована акція? Можливо, і те, і інше. Але як бути нам, простим українцям? Ми як народ України є джерелом влади (так каже Конституція). А по факту ми знову застрягли в інтервалі між виборами. Як народу здійснити владу? Та ніяк. Проголосували або не проголосували, ось вам результати, а тепер вільні до наступних виборів. Що робити? Дуже просто – міняти саму систему влади. Демократична система влади – це найбільша проблема. Наша пропозиція і ціль – це Громадянська республіка, тобто постійний контроль виборця за діями того, кого вибираємо. Приєднуйтесь.