В Німеччині 6 мільйонів людей, які отримують допомогу від держави, як нужденні, 8 мільйонів людей, які заробляють дуже мало, ще мільйони злиденних пенсіонерів та дітей, та ще мільйони безхатченків. Німці платять самі високі податки в усьому світі, та мають пенсії найнижчі в Європі. Також Німеччина та її громадяни виділяють найбільше коштів на конфлікти американців та на конфлікти НАТО. Вони за все платять, платять, навіть, тим країнам Євросоюзу, які набагато багатші Німеччини. Сьогодні Німеччина найбідніша країна Євросоюзу. Наслідки такого стану для країни невтішні. Наприклад, більша половина робочих годин, що відпрацьовуються більше норми робочого часу, не оплачується. Це, ще інші економічні негаразди та видатки уряду, безглузді закони (наприклад, закон, що забороняє вирощувати овочі та фрукти у своїй садибі та харчуватися ними, і передбачає необмежену кількість штрафів від 25 000 євро), призводить до абсурду, катастрофічна більшість громадян не може собі дозволити мати дітей, діти перетворилися на розкіш!

До прикладу, лікар отримує зарплатню в середньому 2500 євро, середня платня за житло 2000 євро з усіма комунальними послугами та телефоном. Виходить, що не залишається коштів, навіть, на їжу, не кажучи вже про інші необхідні витрати. Та нові “друзі” Німеччини отримують набагато більше, їм оплачують все, німці можуть про це тільки мріяти. 

Багато брехні та чуток розповсюджується німецькими ЗМІ. Іноземні, до прикладу, швейцарські ЗМІ повідомляють, що німецький уряд сам вирішує, що німецькі ЗМІ повинні повідомляти громадянам. Якщо Ви змушені отримувати інформацію з іноземних ЗМІ лише для того, щоб зрозуміти, що відбувається в своїй країні, то ви точно живете або в Північній Кореї або в Німеччині, звичайно ще багато країн і не тільки Європи знаходяться під впливом “п’ятої влади” контрольованої державою та олігархією, та в Німеччині щодалі більше це набуває найвищого рівня оманливості та зомбування населення.

Більшості людей вже страшно висловлювати свою думку. Відомий випадок, коли дитину одного політика з конкурентної партії Меркель відмовляються приймати до школи, тільки тому, що його батько в іншій партії. Чи інший випадок, вчителю відмовляють в роботі, бо він підтримує конкурентну Меркель партію. Навіть, в 30-х роках минулого століття в ГДР такого не було. Це жахливо, що там відбувається. Та це тільки початок, початок кінця Німеччини.

Практично у всіх маленьких містечках закрилися всі школи та лікарні, тільки в 20% містечок залишилися школи та лікарні. Там, де не закриваються державні соціальні заклади, вони приватизуються та послуги стають жахливо дорогими. Крім того, що пенсії з кожним разом стають все меншими, все навкруг дорожчає. Раніше за певну процедуру зубного лікаря сплачували 200 євро, зараз та ж сама процедура коштує 6 000 євро. Заплановані для будівництва соціальні будівлі, як то аеропорт, залізничний вокзал, концертний зал, автобан в північній Німеччині вже будуються більше 20-ти років. За цей час в Древньому Єгипті будувались піраміди, за 20 років в Китаї побудовано 60 аеропортів та сотні залізничних вокзалів.

“Німеччині прийшов кінець.”- наголошує відомий німецький політик та письменник Хольгер Штром. Занепад почався ще з 1993 року. Реальний заробіток з кожним роком ставав все менше та менше, а ціни швидко зростали, та разом з ними і зубожілість населення.

Та є інший фактор, фактор ризику великого конфлікту. НАТО та Німеччина обіцяли, що НАТО не буде розповсюджуватись в бувшому ГДР та інших країнах Східної Європи. Та що зараз відбувається?

Германія в буквальному сенсі “сидить” на американських ядерних складах, і якщо дійде до великого конфлікту, природним шляхом Німеччина буде мішенню № 1, якось же потрібно буде знешкодити ядерні склади?

Дональд Трамп сказав, що Америка повинна зникнути з тих країн, в яких вона вела конфлікти та програла, та всі ці конфлікти довели Америку до грані банкрутства, а німецький міністр закордонних справ та А. Меркель розлючені від того, що Америка хоче завершити всі ці конфлікти. І тепер голосом німецьких ЗМІ уряд наполягає, щоб Німеччина послала своїх солдат в Сирію, щоб прибрати в кінці кінців цього злого Асада, а християнські церкви в Сирії наполягають на тому, що Асад єдиний, хто захищає християнство в Сирії. Тим часом західні християнські церкви роблять все можливе, щоб здихатися останніх християн на Далекому Сході. Сьогодні Німеччина схожа на ту державу, що була в 30-х роках минулого століття, та ГДР. “Якщо зараз не почати щось робити, то в найближчому майбутньому дороги назад вже не буде. Буде тільки гірше. Навіть, гірше від того, що було раніше. ” - переймається пан Хольгер Штром.

 

В цій частині статті використані матеріали з відео новорічного звернення пана Хольгера Штрома з інтернет-ресурсу “Голос Європи”.

************************

 

В процесі опрацювання матеріалу з’явилась інформація про те, що Пан Хольгер Штром дуже проросійський політик-письменник, та що він годується з російського бюджету. Тому ми до його інформації поставилися критично та вирішили перевірити її достовірність, віддавши на розгляд емігранту з України, який вже довгий час постійно проживає в Німеччині.

І ось що він каже:

«В цілому складно коментувати набір інсинуацій замовного характеру, що не мають ніякого відношення до німецьких реалій. Оскільки стаття витримана в кращих традиціях методу дискусії, що має назву «Галоп Гіша» (суміш брехні і напівправди з постійною зміною фокусу дискусії), в контраргументації доводиться зупинятися на кожному твердженні з тим, щоб відокремити мух від котлет. Розбір кожного перла професійного критика влади і невдалого лівака пана Штрома забрав би дуже багато часу, якого я не маю.

Тому спробую сконцентруватися на особистому досвіді, кількох пунктах статті і декількох загальних зауваженнях. Зрозуміло, що не показані в коментарях факти статті за замовчуванням нерелевантні по відношенню до німецької дійсності.

Я живу в Німеччині з сім'єю 14 років, 11 років працюю лікарем в німецькій клініці. За цей час ми були одержувачами соціальних допомог (оплата житла, оплата комунальних послуг + 750 євро на місяць на витрати, + оплата на обстановку першої знятої квартири з побутовою технікою, до речі).

Соціальну допомогу на дітей отримуємо досі (на кожну дорослу дитину 200 євро в місяць до 25 років, якщо дитина навчається). Старший син отримував стипендію в університеті (безкоштовне навчання, до речі) 8 семестрів більше 500 євро в місяць,  в сумі більше 20000 євро, після отримання постійної роботи запропонували повернути 10000 євро з ненапряжною розстрочкою або 8000 одноразовою проплатою. Ми побували в ролі квартирозйомщиків, зараз проживаємо в своїй квартирі, друга - здається. Перший кредит 52000 євро виплачували 5 років під 2,8%, другий - 138000 євро продовжуємо виплачувати під 1,44% в рік.

Перша нерухомість виросла, до речі, з 2011р. більш ніж в два рази, і впевнено рухається до 200000 євро, рубежу в цій країні з «зубожiлим населенням». Середня плата за квартиру 2000 євро - маячня сивої кобили. Кожне місто в Німеччині і кожен район в цьому місті мають свій середній рівень квартплати. Не можна порівнювати Мюнхен і село в колишній НДР (до речі, з 2019р. скасовують податок в західних землях на допомогу в розвитку нових східних земель, беручи до уваги дуже непогану динаміку розвитку останніх). Житло від житла відрізняється, кому це знати краще, як не киянам. Наші дві 3х-кімнатні квартири знаходяться в двох найбагатших землях Німеччини: Баварії і Баден-Вюртемберзі. За багатьма параметрами відносяться до середньої, може трохи вище середньої категорії житлової площі. Актуальна квартплата коливається між 550-650 євро плюс 250 євро комунальні послуги для орендаря (якщо економити воду-світло, можна вкластися в менше, ніж 200 євро). До цього можна додати ще 40-45 євро на гараж і 30-40 євро на інтернет-телефонію. І це все. На озвучені в статті 2000 євро в нашому не дешевому місті можна зняти 2 будинки з садом, без комуналки. Втім величезний пласт інформації знаходиться у вільному доступі, варто тільки поставити запитання в інтернеті. Хто має очі - той побачить!

Про медицину. Ставка початківця лікаря 4500 євро, без чергувань і доплат за переробку. Зрозуміло, це гроші брудні. Після всіх відрахувань (а податки в Німеччині дійсно високі) залишаються різні суми, що залежать від податкового класу працівника, дітей, додаткових страховок і пенсійних програм, в яких бере участь роботодавець і т.п. В середньому втрачаєш 40%. Я говорю про комунальні лікувальні установи. В університетських клініках і приватних мед. установах тарифи вище. Щороку на протязі 6 років зростає тариф. На сьогодні тариф лікаря з 6 роками стажу - 5660 євро.

Це для звичайних лікарів. Лікар-фахівець заробляє зараз від 6000 до 8000, зав. відділенням - до 10000, головні лікарі - на контрактах. Кожен мій колега, відпрацювавши, скажімо, 30 років, піде на пенсію, маючи більше 3000 євро на місяць. Дійсно, це нижче, ніж зарплати і пенсії лікарів в Австрії, Швейцарії, Франції та Англії. Це предмет дискусії і критики, які тривають довгі роки. Але, по-перше, це, як раз підтверджує ефективність державного управління, котре примудряється забезпечити середню тривалість життя за 80 років, зростаючу народжуваність і низьку смертність з мінімальними витратами і максимальним прибутком.

По-друге, потрібно врахувати, що ні в одній з країн Євросоюзу немає такої потужної соціальної допомоги, як в Німеччині. Кожна літня людина, не здатна себе обслуговувати, отримує оплачувані державою амбулаторні і стаціонарні послуги від прогулянок до повного догляду в будинках для людей похилого віку (від 3000 євро в місяць, на хвилинку). Я керую 6 Соціотерапевтичними установами для психічнохворих, які не можуть жити без мед. нагляду 24 години. Це коштує ще дорожче. Втім пацієнти не платять ні копійки. До речі, зарплати лікарям підвищують щорічно, і це завжди вище 1%.

 

Щодо лікарень та шкіл, котрі закриваються. Можливості вибору в плані навчання і лікування просто колосальні. Будь-яка дитина Німеччини має доступ до самих різних форм навчання. Після початкових чотирьох класів йде первинний розподіл дітей на три потоки: основна школа (9 років навчання, робочі спеціальності в майбутньому), середня школа (10 років навчання, працівники середньої ланки в майбутньому) і гімназії (12 років навчання, складні програми, ті, хто витримає і отримає так званий «абітур»,  мають право на вступ в універ і інші форми вищої освіти).Зрозуміло, в процесі навчання можливий як рух знизу вгору, так і рух від гімназії до початкової школи. Тобто мова не йде про остаточний вирок у четвертому класі. Діти моїх знайомих навчаються в школі Монтессорі, син приятеля - в гімназії зі спеціалізацією з математики, а діти моєї колеги з Чечні - в гімназії зі спеціалізацією з футболу. Мій молодший син третьою іноземною мовою обрав російську, а замість християнства отримав дозвіл вивчати іудаїзм.Німеччина очікує до 2024 року 190000 чоловік дефіциту вчителів і вихователів, тому на 2019 заплановано 300 мільйонів євро на підвищення престижності даних професій серед молоді. Дійсно, є проблема потрапити до лікаря-фахівця. Лист очікування може тривати до декількох місяців. Але при цьому пацієнт може вибрати будь-якого лікаря без прив'язки до району і міста, що підвищує шанс знайти відповідний час візиту.Крім того, в розпорядженні кожного пацієнта, будь-яка клініка 24 години на добу. Ти приходиш з проблемою, показуєш страхову картку і отримуєш необхідну допомогу. Оцінити доступність і рівень мед. допомоги можна на прикладі нашого містечка, в якому всього 45000 чоловік населення. У міській лікарні представлено добрих два десятка клінік з усіх найважливіших профілів. Половина очолюється професорами, половина - приват-доцентами.

Під час проходження неврологічного року двічі викликав для себе вертоліт, багато разів проводилися телеконсиліуми.

Як висновок, хочеться відзначити наступне:

- Німеччина залишається четвертої економікою світу.

- З 2010 Німеччина знаходиться в «золотому десятиріччі», яке, незважаючи на кризові прогнози, очікується якийсь час і після 2020р.

- Головна проблема для мільйонів водіїв Німеччини - це пробки через великий обсяг доріг, які споруджуються і ремонтуються. Кожен кілометр асфальту -1-2 млн. євро. Країна посилено освоює колосальний потік коштів від населення на внутрішній ринок.- Практично нульові ставки по вкладах і дуже низькі відсотки по кредитах. Вартість нерухомості постійно росте, чергу на муніципальну ділянку для будівництва будинку чекаємо другий рік і не факт, що дочекаємося. Друзі, які мають ділянку, розповідають про будівельні фірми, які не бажають будувати менше, ніж за півмільйона.- Мільйони емігрантів, маючи можливість вибрати будь-яку країну Євросоюзу, всіма правдами і неправдами намагаються зачепитися за Німеччину.Зрозуміло, в країні багато проблем, є недоліки і недоробки. Але потрібно зрозуміти головне - ця країна багата, економіка сильна, народ патріотичний, заможний, релігійний і не схильний до надмірної пасіонарності.****************

На прикладі даного матеріалу ми мали на меті показати дві зовсім протилежні точки зору на життя в Німеччині, і від кожного поданого матеріалу складається зовсім різне враження. В першому випадку стає дуже шкода населення цієї країни, яке стало заручником системи управління,  в другому випадку хочеться жити в цій розвинутій та процвітаючій країні. Так працює система популяризації інформації, котра вигідна для власників ЗМІ та влади в демократичній країні. І можна ще багато розмірковувати та гадати про занепад “ідеальної Німеччини”, та на якому “світі” знаходимось ми, українці? До чого прагнемо? Під чию дудку скачем? Кожен свідомий українець намагається знайти відповіді на ці питання.

Відповідь та вихід є завжди. Демократія, як система правління у сучасних умовах розвитку будь-якої держави, є злочинною, корумпованою та, найголовніше, олігархічною. Вже давно народ не є джерелом влади. За демократичної системи правління народ є “вівцями для постригу, поки слухняні, чи забою, коли занадто помітні чи плентаються між ногами”.

Єдиним правильним виходом України з тотальної політичної кризи є зміна системи влади на Громадянську Республіку!

Що вона собою являє, можна ознайомитись за посиланням http://postup.org.ua/doktrina

Якщо Ви ще хочете пожити в заможній країні, щоб Ваші діти пишалися своєю Батьківщиною, приєднуйтесь до нас. Побудуємо Велику Україну разом!

 

P.S. Було б смішно, якби не було б так сумно:

“Однажды утром Штирлиц зашёл к Мюллеру. Настроение у Мюллера было мрачное.

- Господин группенфюрер, что случилось? Русские уже в пригородах Берлина?

- Штирлиц, бросьте ваши дурацкие шутки! Мне приснился страшный сон! Мне приснилась Германия 2015 года!

- И что же, там всё так плохо?

- Не то слово, Штирлиц! Представляете, у нас в Германии канцлер - баба, министр иностранных дел - педераст, на заводах Даймлер-Бенц работают турки, Германия оплачивает долги греков и испанцев, Вместо факельных шествий - гей-парады, мы платим деньги евреям и выполняем команды негра из Америки! в Кремле любят Родину больше, чем в Рейхстаге, Россия воюет с Украиной, а Германия, представьте, Штирлиц, - ГЕРМАНИЯ - уговаривает Россию не воевать!!! "Действительно, хрень какая-то..." - подумал Штирлиц... ”

 

Наталія Троянова-Малош

Член Виконкому ГО «ПОСТУП»

 На прикладі даного матеріалу ми мали на меті показати дві зовсім протилежні точки зору на життя в Німеччині,
і від кожного поданого матеріалу складається зовсім різне враження. В першому випадку стає дуже шкода насе-
лення цієї країни, яке стало заручником системи управління, в другому випадку хочеться жити в цій розвинутій
та процвітаючій країні. Так працює система популяризації інформації, котра вигідна для власників ЗМІ та влади
в демократичній країні. І можна ще багато розмірковувати та гадати про занепад “ідеальної Німеччини”, та на
якому “світі” знаходимось ми, українці? До чого прагнемо? Під чию дудку скачемо? Кожен свідомий українець
намагається знайти відповіді на ці питання.
Відповідь та вихід є завжди. Демократія, як система правління у сучасних умовах розвитку будь-якої держави,
є злочинною, корумпованою та, найголовніше, олігархічною. Вже давно народ не є джерелом влади. За демо-
кратичної системи правління народ є “вівцями для постригу, поки слухняні, чи забою, коли занадто помітні чи
плентаються між ногами”.
Єдиним правильним виходом України з тотальної політичної кризи є зміна системи влади на Громадян-
ську Республіку!
Що вона собою являє, можна ознайомитись за посиланням.
Якщо Ви ще хочете пожити в заможній країні, щоб Ваші діти пишалися своєю Батьківщиною, приєднуй-
тесь до нас. Побудуємо Велику Україну разом! 

 

P.P.S.: ЯКЩО НЕ ХОЧЕТЕ ПОЧУВАТИСЯ ДУРНЕМ - ЗАВЖДИ ПЕРЕВІРЯЙТЕ БУДЬ-ЯКУ ІНФОРМАЦІЮ.

         І В ТОМУ ЧИСЛІ ВІД НАС -:)