Саме таку фразу доводиться досить часто чути від поступівців і не тільки. Ці люди мають на увазі те, що про кадрову роботу, тобто про необхідність чисельного росту організації, ми говоримо вже багато років, але вони всі не бачать результату роботи. Абсолютно правильно, ми піднімаємо це питання багато років і будемо піднімати доти, доки організація «Поступ» не почне чисельно зростати в потрібних для перемоги темпах.

Але чи дійсно результат нульовий? Із сторони, мабуть, це так і здається. Але реально він є. Так, він ще дуже маленький для досягнення мети — побудови , але досить суттєвий для самого «Поступу».

За останній час, саме дякуючи роботі із зовнішніми кадрами, ми залучаємо до нашого руху все нових громадян України. До речі, це дуже якісні кадри, адже вони вступають в організацію суто на ідеологічних засадах. Такими кадрами мало хто може похвалитися взагалі на політичному просторі України. А у великій кількості, їх нема ні в кого взагалі. І саме «Поступ» послідовно займається об'єднанням таких людей під єдину ідеологію. Це дуже важке завдання. Але коли ми його вирішимо, а я і не сумніваюсь в цьому, то ми станемо самою потужною силою, яка буде здатна побудувати Велику Україну.

Так чому ж здається, що результат нульовий? Все банально просто. В команді по зовнішнім кадрам працює лише 10 поступівців, і лише 5 з них працюють по повному циклу. Така команда не дає чисельного росту, вона просто забезпечує компенсацію тих, хто природньо покидає «Поступ» за власним бажанням або ми його виганяємо.

Тобто треба просто наростити команду до 100 працюючих і результат побачать всі! Над цим власне і працюємо. Приєднуйтесь, лише разом ми переможемо.