Всі партії, що сьогодні на слуху та на бігбордах, реально пропонують нам одне — БДСМ та приниження. Спочатку вони принижують наш інтелект. І в свої списки їх спонсори засовують відверто одіозних фігур, які у владі вже десятки років. Тобто, вони вважають, що ми проголосуємо за тих, хто вже показав, що, крім як набивати кишені, нічого не хочуть робити. Так, інколи туди вставляють таких собі «чесних та порядних», які на практиці нічим не кращі за інших. Ми бачимо це, вони бачать це, але нічого не змінюється. З року в рік одні і ті ж морди.

Вони тримають нас за ідіотів? Невже вони сподіваються, що ми їм пробачимо таке принизливе ставлення до нас? Але практика показує, що пробачимо. Хоч і знаємо, що нас чекає не покращення життя, а БДСМ. За допомогою різних інструментів та всіляких ланцюгів з нами роблять те, до чого ми, мабуть, підсвідомо прагнули. Над нами починають знущатися. Як в жорсткому «кіно» 18+.

Ви підприємець? Якщо Ви не задовольняєте «режисера», або його помічників, то проблеми з ліцензією, податковою, поліцією Вам гарантовані. Їздите на автомобілі? Спробуйте бензин по 32 грн та кратери на дорогах. Ви простий клерк в офісі? Вас прив’яжуть до робочого місця зарплатою, якої ледь вистачає, щоб дожити до кінця місяця. Для кожного знайдуться свої пристрої та ланцюги. Звісно, ви можете написати в ФБ щось гнівне, навіть вийти на мітинг та покричати... Але в БДСМ-кіно також кричать! І дуже голосно! Чи отримують там задоволення? Мені не відомо. Але в анотації глядачеві кажуть, що так. Ми ж на мітингах також кричимо. А ЗМІ вже роблять ту анотацію, яка вигідна «режисерам». Так і виходить, справжнє БДСМ та приниження в смердючих та брудних маршрутках, на оббиванні порогів чиновників, в судах... Нас «мають» скрізь, будь-чим і як хочуть! Але, на відміну від БДСМ-кіно, платять не нам, а ми. Рано чи пізно комусь набридає, що його «мають» і принижують. І саме таких людей ми шукаємо. Досить здавати свою дупу в оренду. Ми вважаємо, що Україна та українці заслуговують кращої долі. Приєднуйся до нас! Разом ми переможемо! І нас всіх чекає хеппі енд.