Що призводить до такого ганебного вибору:

  1. Відсутність відповідальності як виборців так і майбутніх депутатів, оскільки, останні купують для себе голоси, а перші не проти їх таємно продати за безцінь, здебільшого продаючи своє майбутнє і майбутнє своїх нащадків.
  2. Депутати не представлять інтереси тих, хто за них голосував, оскільки, це не можливо з причин таємності вибору і відсутності у виборчому списку можливості вибору персоналії. Таким чином, виборці віддають свій голос за бізнес-інтереси олігархічних груп, які певним чином поділили країну за регіонами свого впливу.
  3. Результат таємних виборів у нашій країні, напряму залежить від культурного і освітнього рівня населення та матеріального благополуччя, яке апріорі відсутнє, адже олігархічній системі не потрібні виборці, якими неможливо управляти.

Пружина народного невдоволення стискається системою влади, яка прилюдно декларує «усі рівні, але ми рівніші».

Демократична система виборів, без вибору свободи і відповідальності, дала поштовх для мислення і повернення до еволюційного початку нашої держави – Громадянської республіки, що діє за принципом делегування у владу і відзиву своїх повноважень від делегата у будь-який час, адже, право на свободу вибору і відповідальність за свій вибір не здійснюється громадянином один раз на п’ять років, а існує від повноліття і до кінця його життя.

Демократична система вибору вперто не бажає позбавити себе важелю впливу над зомбованим і зубожілим народом, оскільки, при громадянській свободі, система отримає вільних і відповідальних громадян і власну реальну відповідальність за свої помилки.

Свобода - це відповідальність. Ось чому всі її так бояться. Бернард Шоу.

Позиція ГО «Поступ»

Позиція ГО «Поступ» стосовно скорочення кількості депутатського корпусу

По суті, скорочення кількості депутатського корпусу принципово нічого не змінює. Крім того, що зростає вартість потрапляння в парламент. Формула «ГРОШІ → ВИБОРИ → ПРИХІД ДО ВЛАДИ → ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ ІЗ ПРИБУТКОМ» нікуди не дівається, а також меншою кількістю депутатів легше маніпулювати. Це шлях до узурпації. Одночасно с цим, це зменшення представництва малих груп. Таким чином, це – чергова популістична маніпуляція для заповнення медійного простору, відвертання уваги суспільства від насправді важливих питань в управлінні Україною

Новини і публікації