Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

718

ДЕРЖАВНІ ДІЯЧІ - ЦЕ ГРОМАДЯНИ!

Зображення користувача Геннадій Гросфілер.

З моменту 26-ти річної незалежності України формувалися особистості, які впливали на існування нашої держави і створювали умови народу для можливості в ній жити. Такими особистостями є Президент, депутати на всіх рівнях влади і високопосадовці. Цих особистостей ми називаємо політиками, але далеко не завжди державними діячами. Політики змінюють своє забарвлення, як хамелеони. Бігають по партіях майже з однаковими програмами і нахабним чином, борючись один з одним, рвуться кожен раз до «годівниці» від виборів до виборів, обіцяючи нам солодке життя.

ОБЛЕНЕРГО, ТЕПЛО ТА СПОЖИВАЧ

Зображення користувача chernysh.

Багато громадян, які не платили за тепло минулого року, вже отримали претензії від Обленерго. В претензії, серед купи посилань на закони та правила, вказана одна вимога — погасити борг. Якщо Ви вирішили погасити борг — можете далі публікацію не читати. Але якщо Ви вирішили боротися за свої права до кінця та стати “кісткою в горлі” олігархії — Вам варто розуміти, що Вас чекає і що слід робити.

УКРАЇНА МАЄ СТАТИ ЛІДЕРОМ СЛОВ’ЯНСЬКОГО СВІТУ

Зображення користувача Твердохлеб.

Ми сьогодні вбачаємо для майбутнього України лише два варіанти в своєму історичному розвитку. Україна має стати або лідером слов’янського світу, або поступово перестане існувати, як реальна незалежна держава і стане сировинним додатком якихось інших країн.