Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

717

ДЛЯ ЧОГО І ХТО СПЛАЧУЄ ДОДАТКОВІ ВНЕСКІ В «ПОСТУПІ»

Зображення користувача ПОСТУП.

По організації було проведено опитування щодо сплати додаткових внесків. Кожному поступівцю було задано два питання: "Чому в організації, ті, які дають додаткові внески, їх дають, а ті, які не дають - їх не дають?".

Результати опитування опрацьовані і планується на самі «цікаві» відповіді надати коментар і опублікувати в газеті, звісно без вказування прізвища поступовця, що надав таку відповідь.

Тепер необхідно ще сказати (нагадати) основні принципи щодо додаткових внесків.

ПРОКУРАТУРА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «КОНТРОЛЮЄ» КРИМІНАЛЬНЕ ПРОВАДЖЕННЯ!?

Зображення користувача Муляр Артур.

Прокурорський контроль – та чи існує він у нашій державі, напевно, ні, і ось факти.

30.03.2016 року, прокуратурою Києво-Святошинського району в Єдиний реєстр досудових розслідувань за ч. 4 ст. 191 КК України на підставі журналістського розслідування було внесено повідомлення про злочин, скоєний службовими особами Комунального підприємства «Новосілки», що розташоване під Києвом. Службові особи КП «Новосілки» шляхом зловживання службовим становищем здійснили розтрату майна у великих розмірах (http://postup.org.ua/node/2355).

ЧОМУ «ПОСТУП» НЕ ЙДЕ НА ВИБОРИ?

Зображення користувача solodkiy.

У нас часто запитують "Чому "Поступ" не йде на вибори?"
"Поступ" дійсно сьогодні не ходить на вибори, ні на які, ні місцевих депутатів, ні ВРУ, ніяких.
Ми вже мали досвід ходіння на вибори у 2006 і 2010 роках, тоді ми командою працювали в Києві та в Броварах. Але результатом нашої виборчої компанії стало повне розчарування багатьох поступівців - ми не отримали жодного депутатського мандату та у нас вкрали голоси, бо ми не змогли їх захистити.

ДЕРЖАВА - ЦЕ ГРОМАДЯНИ. А ГРОМАДЯНИ - ЦЕ ДЕРЖАВА.

Зображення користувача chernysh.

Держава - це Громадяни. А Громадяни - це держава. Держава - це не якесь фантастичне утворення, котре відділене від життя. Держава створена громадянами і має керуватися громадянами. І якість держави (а також що і кому вона винна) залежить від того, як громадяни виконують свій громадянський обов'язок. На мою думку, не зовсім коректно казати про обов'язки держави перед громадянами. Адже, фактично, ми кажемо не про обов'язки якогось окремого створіння "держава", а фактично, однієї частини громадян стосовно іншої.

СААКАШВИЛИ ДЛЯ УКРАИНЫ: ПЛЮС ИЛИ МИНУС?

Зображення користувача ПОСТУП.

Сегодня уже только ленивый не написал пост о возвращении блудного попугая Михеи́ла Николо́зиса дзе Саакашви́ли, просто прям как-то не модно стало опускать эту тему. Фейсбук аж разрывает от обсуждения. Вся Украина «гудит» этой новостью, сотни тысяч украинцев между собой готовы драться из-за одного грузина, который, по их мнению, нам больше друг, нежели враг. Наша политическая «элита» устроила такое шоу, которого уже давно не было, столько шоу, выступлений, эфирного телевизионного времени, разных всяких интервью… Проще говоря, баночку с ядовитыми встряхнули…