Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

624

НАШИ ЛЮДИ: Павел Шпилевой

Зображення користувача Павло Шпильовий.

1. Расскажите пару слов о себе (кто Вы, чем живете, чем занимаетесь, чем увлекаетесь, о чем мечтаете?)
По профессии я режиссер кино и телевидения. Уже 10 лет работаю на телевидении режиссёром, также снимаю самое разнообразное видео на заказ, делаю анимацию и графические видеоролики. В данный момент получаю второе высшее образование в сфере бизнес-администрирования – потому как творчество – это, конечно, хорошо, но знания в сфере экономики, финансов и бизнеса никому еще не навредили. Увлекаюсь ездой на велосипеде, фотографией, чтением, немного пишу.

Також у цих матеріалах:

КАК ПОБЕДИТЕЛЬ «КОНКУРСА» С ЖУРНАЛИСТОМ БОРОЛСЯ

Зображення користувача Роман Варшанідзе.

«Насладившись» прелестями нашей новой власти, я, после выхода из команды нового главы Овидиопольской районной администрации Одесской области, Игоря Петровича Литвинюка (его профиль в Facebook и Вконтакте), включился в общественную деятельность, и даже успел поучаствовать в выборах. Подробно о моем выходе и впечатлениях о выборах, можете прочитать в наших предыдущих выпусках.

Також у цих матеріалах:

До останнього майдану...

Зображення користувача Денис Чубко.

До останнього майдану країною реально керували проросійськи сили. Після майдану країною керують проамериканські сили. Виникає логічне питання, ми що не можемо обрати власний шлях?!

Вважаю, що не тільки можемо, а й зобов’язані. Інакше нами постійно будуть керувати ззовні, нав’язувати нам чиюсь волю та пригнічувати людей.
Саме тому я у ГО «Поступ», де ми йдемо власним шляхом розвитку України, який називається Громадянська республіка.

Я не хочу, щоб мене підганяли якісь закордонні боси на їхньому шляху. В нас є свій шлях, український, де ми самі вирішуємо свою долю.
Денис Чубко,

Також у цих матеріалах:

ВІЙСЬКОВА РЕФОРМА

Зображення користувача sergie.

В моєму місті не стріляють, гармати не лунають і не бомблять. А те, що десь там на сході стріляють, та люди гинуть... То ж по телевізору показують. А може й брешуть, хто ж їх знає. Війна на Сході України начебто сходить нанівець. Всі втомилися від переживань та поганих новин. Ми хочемо повернути ті спокійні часи, коли було мирно та безпечно, наче б то. Але ж якщо поміркувати та не сподіватись на «авось», то Україні потрібна сильна та боєздатна армія.

Також у цих матеріалах:

ПРО ТЕРАКТИ І ЕМІГРАНТІВ

Зображення користувача chernysh.

Теракти у Франції стали одним з багатьох підтверджень того факту, що яке б ставлення до мігрантів не було - вони залишаються мігрантами. Повна асиміляція можлива лише в рамках однієї культурно-етнічної групи, однієї раси, однієї світоглядної парадигми.

Також у цих матеріалах: