Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

618

ИНТЕРВЬЮ С СЕРГЕЕМ ВАЛЕРЬЕВИЧЕМ ТАРТАКОВСКИМ

Зображення користувача Сергій Тартаковський.

Вопрос: Скажите, пожалуйста, что Вас сейчас больше всего волнует в вопросе наших военных успехов?

Ответ: Сейчас очень важно правильно использовать время, которое дает образовавшееся перемирие. Необходимо подготовить войска и провести реорганизацию. Несмотря на то, что военные действия в Украине ведутся уже 1,5 года, слаженной работы военной машины не видно, отсутствует единое управление войсками. Неправильная организация взаимодействия между подразделениями! Если командиры и делают это, то на уровне плохого партизанского отряда.

Також у цих матеріалах:

КОЖЕН ГРОМАДЯНИН - ЗАХИСНИК УКРАЇНИ!

Зображення користувача Михайло Сімаченко.

Два роки тому ні в кого в голові навіть не могла з”явитися думка про те, що в Україну прийде війна. Ще більшим абсурдом могло здатися ім’я ворога – Росія. Нині це доведений факт, який визнає навіть наш уряд. Як і що стало причиною цієї агресії це інше питання. Головне, що ми виявились не готові до ведення бойових дій. Відсутність обороноздатної армії нас влаштовувало. І таки правда, для чого потрібен старий, заіржавлений механізм, який тільки те й робив, що поглинав частину бюджету країни. Фінансування зменшувалось, кількість військовослужбовців зменшувалась, землі помаленьку продавались.

Також у цих матеріалах:

ЧОМУ РЕФОРМА АРМІЇ Є ОДНІЄЮ З 3-Х ОСНОВНИХ РЕФОРМ?

Зображення користувача chernysh.

Свобода – це ніщо, коли її маєш, але вона стає всім, коли її втрачаєш. Незалежність людини, її родини, міста та країни є запорукою права самостійно обирати свою долю. І на захисті цього права від зазіхань зовнішніх сил стоїть саме армія. Сильна армія дає змогу країні стати суб’єктом геополітики, країною, що може диктувати свої умови слабким та змушувати рахуватися зі своїми інтересами сильних.

Також у цих матеріалах: