Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

595

НАШИ ЛЮДИ: Роман Варшанидзе

Зображення користувача Роман Варшанідзе.

Расскажите пару слов о себе: кто Вы, чем живете, чем увлекаетесь, о чём мечтаете…
Занимаюсь частным бизнесом - продажа тканей, консультационные услуги. Живу в Овидиополе, Одесской области. Вместе с женой ведем домашнее хозяйство, увлекаюсь политикой, мечтаю о процветающей Украине.
Устраивает ли Вас ситуация в Вашем городе, в Украине (экономическая, политическая)?
Нет, не устраивает, но все зависит от нас самих, нужно менять систему власти, и чтобы система была хорошей, власть нужно контролировать!
Видите ли Вы для себя какие-то перспективы?

Також у цих матеріалах:

ДЕПУТАТИ І СУДДІ - ТАКОЖ ПІДСУДНІ!

Зображення користувача ПОСТУП.

Історія недоторканності особи, що займається державницькою діяльністю, сягає у глибини історії Стародавнього Риму, коли особа народного трибуну вважалася недоторканною. У сучасних парламентських і судових системах поняття недоторканності явище досить поширене.

Також у цих матеріалах:

НАПРЯМОК «ЗАХИСТ» ІНФОРМУЄ

Зображення користувача Муляр Артур.

На контролі у напрямку «Захист» перебуває справа, що пов’язана з перевіркою будівельної компанії ТОВ «Хеламін-Інвікта» щодо несплати податків, зборів (обов’язкових платежів).

Заявником у справі є член нашої організації Святослав Проша.
Нагадаю, у номерах газети «Поступінформ» 522, 563, 574, 585 були опубліковані статті «Прокуратура Оболонського району м. Києва «Шукає директора чи вже знайшла гроші»?; «Прокурорсько-слідчий «договорняк» спіткала невдача»; «Знайомтесь: Андрій Олександрович Лихненко – Херой нашого часу»; «Офіційне звернення напрямку Захист».

Також у цих матеріалах:

ГАЗЕТА "ПОСТУПІНФОРМ" ОТРИМАЛА 1000 ЧИТАЧІВ

Зображення користувача solodkiy.

Нарешті! Дочекалися! Поступівська газета «Поступінформ» подолала перший рубіж - база адресної розсилки газети перетнула 1000.

Багато це чи мало? Якщо порівнювати з газетою "Сегодня", то мало, а якщо врахувати той факт, що ми вже більше 10 років без повноцінного фінансування на голому ідейному ентузіазмі працюємо над створенням та розповсюдженням газети, то наче і не мало.

Також у цих матеріалах:

VS Андрей Хлыптун член Исполкома ГО «Поступ»

Зображення користувача ПОСТУП.

Лично меня раздражают не те, которые сначала голосовали за них, а теперь говорят, что они «*удаки». Эти люди, по крайней мере признают, что они сделали ошибку. Меня раздражают те, которые до сих пор им верят и считают, что они действительно всё делают только на благо страны.

Також у цих матеріалах:

VS Святослав Стеценко член Ради ГО «Поступ»

Зображення користувача Святослав Стеценко.

Багато людей, які голосували за Порошенка, Яценюка, Ляшка, інших можновладців та парламентські партії, тепер звинувачують їх у бідах країни і своїх власних бідах, у поразках на фронті, в корупції, у лобіюванні інтересів олігархів.
Звинувачуйте себе.

Ви самі свідомо пустили у власну хату шахрая, злодія, збоченця-ґвалтівника, віддали їм в управління своє майно і дозволили робити все, що їм заманеться. Тепер звинувачуйте себе в тому, що половину речей з вашої хати винесли і продали, гроші без вас пропили, вашу дочку зґвалтували, а вас ще й даниною обклали.

Також у цих матеріалах: