Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

587

ЗУПИНКА НЕЗАКОННОГО БУДІВНИЦТВА, АБО ВОДА КАМІНЬ ТОЧИТЬ

Зображення користувача ПОСТУП.

Протягом двох років від Громадської організації «Поступ» у різні органи державної влади, зокрема, до Прем’єр-міністра України, Генерального прокуратура України, голови КМДА були направлені численні звернення про самозахоплення київської землі будівельною компанією ТОВ «Сосновий квартал» та незаконне будівництво.

Також у цих матеріалах:

ВОЙСКА UN: ШАГ НАВСТРЕЧУ МИРА ИЛИ ИНТЕРЕСЫ «НЕПРИЧАСТНЫХ»?

Зображення користувача totsy.

В средствах массовой информации прошла волна дискуссий вокруг темы введения миротворческих сил ООН в зону конфликта на Донбассе. Прочитав множество политических и антивоенных взглядов на последствия такого введения, особенно на близкие перспективы такой акции, удивила вера в чудодейственность присутствия в эпицентре военных столкновений третьей вооруженной силы.

Також у цих матеріалах:

ПАМ'ЯТКА

Зображення користувача ПОСТУП.

Про право члена організації «Поступ» скористатися допомогою у разі виникнення проблем різного характеру.

Член організації у разі виникнення обставин, за яких йому потрібна допомога, може скористатися нею, звернувшись у напрям «Захист» Громадянської організації «Поступ».

При цьому член організації повинен визначитися в тому, яка допомога йому необхідна, і чи відповідає вона ситуаціям, описаним у цій пам'ятці. Нижче представлені чотири види таких ситуацій:

Ці слова Святослава Стеценка треба викарбувати на лобі кожному "громадянському активістові"!

Зображення користувача Святослав Стеценко.

Один із небезпечних інформаційних вірусів, який часто розповсюджується "громадськими активістами", називається "Потрібно починати знизу, з маленьких справ, навести лад у себе в під'їзді, будинку і таке інше". Мовляв, з цього розпочнуться загальні зміни. Чимало таких активістів на дрібних справах зробили собі ім'я і здобули чималі посади, аж до народних депутатів. А країну як розкрадали і руйнували, так і продовжують розкрадати і руйнувати.
Тим, хто читає, нагадую:
Жодні зміни не запроваджувалися знизу
дрібними справами. Ніколи. Ніким.

Також у цих матеріалах: