Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

581

НАШИ ЛЮДИ

Зображення користувача ПОСТУП.

Я журналист! В молодости мне довелось исполнять обязанности главного редактора городской службы новостей харьковской телекомпании «Тонис-Центр». Благодаря тому, что телеканал финансировался зрителями напрямую, у нас были новости без цензуры. Они имели огромный рейтинг просмотров. Сейчас, когда все СМИ плотно сидят под олигархами, мне хочется вернуть то время. Думаю, украинским зрителям и читателям нужно восстановить утраченную покупательную способность их доходов. Тогда они снова смогут платить за интересующую их информацию. Сделать это будет сложно, но мы не ищем лёгких путей.

Також у цих матеріалах:

ХТО І ЯК МОЖЕ ЗВЕРНУТИСЬ ЗА ЗАХИСТОМ?

Зображення користувача sinkovsky.

Шановні громадяни, настав 2015, зміцнюємо барикади! Нагадаю, що наше спільне завдання – відстоювання та реалізація законних прав і свобод. Ми маємо дати зрозуміти бюрократичній системі, хто на кого працює і хто кому слугує. Самі ж громадяни мають гучніше заявляти про це у службових/владних кабінетах.
Підстав для цього достатньо і це треба пояснювати чиновникам на зрозумілій їм мові - Конституції - ми єдине джерело влади, права, нас більше, тому ми сильніші.

Також у цих матеріалах:

ПОЧЕМУ Я ПРОТИВ ДЕМОКРАТИИ ПРИЧИНА №2

Зображення користувача Мельник Виталий.

Демократическая форма управления государством предполагает выборность всех органов власти (кроме исполнительных) снизу вверх путем проведения «честных и состязательных выборов».

Насчет честности – я бы промолчал, но не могу удержать в себе эмоции. Говорят, есть страны, где такие выборы действительно проходят «честно и состязательно». В Украине пока такого не наблюдается.

Також у цих матеріалах:

Найболючішим є жертви серед цивільного населення

Зображення користувача Святослав Стеценко.

Незалежно від того, по який бік фронту люди гинуть. Ще в березні писав, що ліпше тимчасово віддати частину території, на якій більшість громадян не готові відстоювати Україну, патріотам надати можливість виїхати і працювати, створити міцну оборону. Оскільки олігархічний режим не був і не буде спроможний відновити суверенітет України на всій території країни.
Суверенітет - це не контроль зброєю, це підтримка населення. А далі все залежить від того, чи спроможні ми змінити олігархічний режим та втілити в життя проект успішної країни на нашій землі.
Святослав Стеценко
член Ради ГО «Поступ»

Також у цих матеріалах: