Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

574

НАШИ ЛЮДИ

Зображення користувача Віктор Якобчук.

Родившись в средине 70-х годов прошлого столетия в небольшом западно-украинском городе в семье представителя рабочей интеллигенции и торговой
работницы, я обрел счастливое детство и обеспеченную всеми советскими благами юность. Вступив в начале 1991 года в ряды абсурдной по своей значимости и
собственного восприятия организации «Комсомол» с исключительным мотивом: «…иначе в институтах не учиться», рос я абсолютно аполитичной особью семейства советских.

Також у цих матеріалах:

ЗНАЙОМТЕСЯ: АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ ЛИХНЕНКО - ХЕРОЙ НАШОГО ЧАСУ

Зображення користувача ПОСТУП.

Іноді ми запитуємо самі себе, чому ми так живемо, чому в країні, де є все, щоб жити добре, заможно усім, з’являються ті, що бажають жити за рахунок інших.

Відповідь проста - корупція пронизала усе наше суспільство, і ось один із таких прикладів. 18.03.2013 р. в Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано заяву про злочин за ст. 212 КК України (ухилення від
сплати податків, зборів) підприємством ТОВ «Хеламін-Інвікта», і нібито все добре, все правильно, кошти з винуватця будуть стягнуті до Державного бюджету

Також у цих матеріалах:

ОТВЕТЫ НА ВОПРОСЫ

Зображення користувача Твердохлеб.

Организация «Поступ» постоянно расширяет круг своего знакомства с различными людьми. Нам нужны новые члены организации. Чем более многочисленна будет наша сила, тем быстрее мы вместе придем к цели, т.е. сможем взять всю ответственность в стране на себя и вывести Украину из штопора, превратить в преуспевающую страну. И в процессе общения нам часто задают различные вопросы. Вот некоторые из них и наши ответы на эти вопросы.

Також у цих матеріалах:

ПРО МАЙДАН!

Зображення користувача Святослав Стеценко.

Для мене Майдан почався 01 грудня, оскільки до Євромайдану я був байдужий.
Коли влада починає нахабно і публічно вбивати громадян ні за що, кожен громадянин мусить повстати. Незалежно від того, з чого почалося. Незалежно від того, чи згоден з думками тих, хто був жертвами.
Вийшов на Майдан з ясним розумінням, що він завершиться перемогою одного з олігархічних кланів. Була слабенька мрія, що вдасться якимось дивом виникнути новій республіканській силі. Дива не сталося.

Також у цих матеріалах:

ПОЗИЦІЯ ГО «ПОСТУП» ЩОДО МАЙДАНУ

Зображення користувача ПОСТУП.

17 листопада 2014 року Україна відзначала рік після початку подій, які призвели до революційних змін, що мали своїм наслідком повалення режиму Віктора Януковича. Однак, не зважаючи на зусилля, які були для цього докладені, та жертви, - жодна з вимог, що ставилися Майданом до нової влади, виконана не була. Влада в країні продовжує знаходитися в руках олігархії, що гальмує та саботує будь-які реформи, покликані змінити ситуацію в Україні на краще. Борючись, зокрема, проти олігархії, - «Майдан» просто змінив олігархічні обличчя.

Також у цих матеріалах: