Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

529

ВІДКРИТЕ СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ АСОЦІАЦІЇ ВЛАСНИКІВ ЗБРОЇ, ЗБРОЯРСЬКИХ СПІЛЬНОТ І ГО «ПОСТУП» ДО ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, ВІДПОВІДАЛЬНИХ ВЛАСНИКІВ ЗБРОЇ

Зображення користувача ПОСТУП.

Поступінформ № 529 (23.01.2014 – 29.01.2014)

Ми всі знаходимося під впливом інформації, яка, на жаль, зараз не є повною та достовірною, що робить і без того напружену ситуацію в нашій країні вкрай небезпечною.

Все гучніше лунають заклики приносити зброю або навіть використовувати її в протистоянні, яке триває.

Також у цих матеріалах:

ЗАЯВА РАДИ ГО «ПОСТУП» СТОСОВНО ЗАХОПЛЕННЯ ГО «СПІЛЬНА СПРАВА» БУДІВЛІ МІНЮСТУ

Зображення користувача ПОСТУП.

Поступінформ № 529 (23.01.2014 – 29.01.2014)

Захоплення будівлі Мінюсту представниками ГО «Спільна справа» без погодження з іншими учасниками майдану свідчить про розбрат, відсутність дієвого управління і координації, конкурентну боротьбу між різними угрупованнями майдану. Такий стан суттєво послаблює майдан, робить його недоговороспроможним як в Україні, так і із зовнішніми політичними гравцями. Відсутність єдиного керівного органу майдану зменшує шанси на мирне розв'язання конфлікту. Без чіткої ідеології, програми і плану дій, без масової організації загальнонаціонального масштабу намагання кервництва цієї організації «тягнути ковдру на себе» є небезпечним авантюризмом і провокацією.

Також у цих матеріалах:

РЕКОМЕНДАЦИИ, КАК ДЕЙСТВОВАТЬ В СЛУЧАЕ...

Зображення користувача Муляр Артур.

Поступінформ № 529 (23.01.2014 – 29.01.2014)

Артур Муляр, член Виконкому ГО «Поступ»,

координатор напрямку «Захист»

«Каждая разумно организованная система обычно противостоит внутренним и внешним разрушающим воздействиям, используя для этого значительную часть своего потенциала».

Також у цих матеріалах: