Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

519

АКСИОМЫ ЖИЗНИ

Зображення користувача totsy.

Поступінформ №519 (14.11.2013 – 20.11.2013)

Дмитрий Таций,

член ГО «Поступ»

Человек чаще всего совершает действия неосознанно, интуитивно. Природа наделила нас необходимыми способностями для выживания в любой среде, обществе и обстоятельствах. Но, поскольку мы все считаем себя людьми цивилизованными и культурными, то я хочу обратить внимание на несколько очень важных факторов, которые мы в ГО «Поступ» считаем непреложными истинами и долгом каждого человека:

ЩОДО ГРОМАДЯНСЬКИХ ЗАПИТІВ ГО «ПОСТУП» ДО ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ

Зображення користувача zahyst.

Поступінформ №519 (14.11.2013 – 20.11.2013)

Наша громадянська організація мас багаторічний досвід листування з усіма гілками державної влади згідно Закону України «Про звернення громадян». За весь час контактування з чиновниками, коли політичні угруповання змінюють один одного при владі, ми отримали величезну кількість безглуздих відписок за різними темами, на більшість яких час витрачено впусту. Бюрократичний апарат «адаптувався» до письмових звернень громадян, як вірус до вакцини, перетворивши інструмент впливу суспільства на державу на фарс.

Також у цих матеріалах:

ЛІЦЕНЗІЯ БЕЗКАРНОСТІ НА ЗЛОЧИНИ ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ

Зображення користувача Мотузка Ігор.

Поступінформ №519 (14.11.2013 – 20.11.2013)

Ігор Мотузка,

член ГО «Поступ»

«Чем менее достойны дурные граждане получаемых ими почётных должностей, тем более они становятся небрежными и исполняются глупости и наглости».
(Демокрит, древнегреческий философ и учёный)

Події у Врадіївці сколихнули суспільство. І сколихнули нас не заходи працівників МВС, оскільки у «гарячі серця, холодні голови та чисті руки» майже ніхто в нашій державі вже не вірить, а згуртованість і спільні дії обурених громадян. І саме це знайшло резонанс в засобах масової інформації. Якби не згуртований громадянський супротив, бездіяльності працівників МВС ніхто б не помітив.

Також у цих матеріалах:

НАПРЯМОК «ЗАХИСТ» У ДІЇ: ПІКЛУВАННЯ ПРО ЖИТТЯ І БЕЗПЕКУ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ ЗА КОРДОНОМ

Зображення користувача ПОСТУП.

Поступінформ №519 (14.11.2013 – 20.11.2013)

Стаття підготовлена Редакцією за погодженим

текстом і згодою Андрія Рижкова, члена ГО «Поступ»

У 488 і 494 номерах газети «Поступінформ» була висвітлена моя занепокоєність ситуацією на Корейському півострові, що безпосередньо стосувалася безпеки моєї сім'ї і мене особисто. Проблема була в напруженні відносин між Північною і Південними Кореями та неодноразовими відвертими погрозами Північної Кореї розпочати війну з сусідньою країною, навіть з можливістю використання ядерної зброї. На той час Посольство України в Республіці Корея (РК) не надало мені якісної інформаційної підтримки, яка спостерігалася у посольствах інших країн в РК при взаємодії з їх громадянами. Тобто, ситуація була невизначена і я відчував глибоке занепокоєння за мою сім'ю.

АВИГДОР ФРЕЙДЛИС

Зображення користувача admin.

АВИГДОР ФРЕЙДЛИС

Я являюсь художественным руководителем Еврейского музыкальнодраматического театра имени Шолом-Алейхема. Вступил в «Поступ» после предложения Председателя ГО, Максима Николаевича Твердохлеба.

Також у цих матеріалах: