Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

Громадські справи

ОФІЦІЙНЕ ЗВЕРНЕННЯ НАПРЯМКУ «ЗАХИСТ»

Зображення користувача ПОСТУП.

Офіційне звернення напрямку «Захист» громадської організації «Поступ» до Президента України, Прем’єр-Міністра України, Генерального прокурора України, Голови Верховної Ради України щодо дій (бездіяльності) посадових осіб прокуратури Оболонського району м. Києва.

Ворог — це всякий, хто прагне вбити тебе, і неважливо на чиїй він стороні.
Джозеф Хеллер

ЩОДО ГРОМАДЯНСЬКИХ ЗАПИТІВ ГО «ПОСТУП» ДО ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ

Зображення користувача zahyst.

Поступінформ №519 (14.11.2013 – 20.11.2013)

Наша громадянська організація мас багаторічний досвід листування з усіма гілками державної влади згідно Закону України «Про звернення громадян». За весь час контактування з чиновниками, коли політичні угруповання змінюють один одного при владі, ми отримали величезну кількість безглуздих відписок за різними темами, на більшість яких час витрачено впусту. Бюрократичний апарат «адаптувався» до письмових звернень громадян, як вірус до вакцини, перетворивши інструмент впливу суспільства на державу на фарс.

Також у цих матеріалах:

ЛІЦЕНЗІЯ БЕЗКАРНОСТІ НА ЗЛОЧИНИ ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ

Зображення користувача Мотузка Ігор.

Поступінформ №519 (14.11.2013 – 20.11.2013)

Ігор Мотузка,

член ГО «Поступ»

«Чем менее достойны дурные граждане получаемых ими почётных должностей, тем более они становятся небрежными и исполняются глупости и наглости».
(Демокрит, древнегреческий философ и учёный)

Події у Врадіївці сколихнули суспільство. І сколихнули нас не заходи працівників МВС, оскільки у «гарячі серця, холодні голови та чисті руки» майже ніхто в нашій державі вже не вірить, а згуртованість і спільні дії обурених громадян. І саме це знайшло резонанс в засобах масової інформації. Якби не згуртований громадянський супротив, бездіяльності працівників МВС ніхто б не помітив.

Також у цих матеріалах:

НАПРЯМОК «ЗАХИСТ» У ДІЇ: ПІКЛУВАННЯ ПРО ЖИТТЯ І БЕЗПЕКУ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ ЗА КОРДОНОМ

Зображення користувача ПОСТУП.

Поступінформ №519 (14.11.2013 – 20.11.2013)

Стаття підготовлена Редакцією за погодженим

текстом і згодою Андрія Рижкова, члена ГО «Поступ»

У 488 і 494 номерах газети «Поступінформ» була висвітлена моя занепокоєність ситуацією на Корейському півострові, що безпосередньо стосувалася безпеки моєї сім'ї і мене особисто. Проблема була в напруженні відносин між Північною і Південними Кореями та неодноразовими відвертими погрозами Північної Кореї розпочати війну з сусідньою країною, навіть з можливістю використання ядерної зброї. На той час Посольство України в Республіці Корея (РК) не надало мені якісної інформаційної підтримки, яка спостерігалася у посольствах інших країн в РК при взаємодії з їх громадянами. Тобто, ситуація була невизначена і я відчував глибоке занепокоєння за мою сім'ю.

Хамству коллекторов скажем «НЕТ»

Зображення користувача Anna Lysachenko.

В последнее время все чаще мы сталкиваемся с деятельностью коллекторских кампаний. И во многих случаях эта деятельность отличается наглостью и бесцеремонностью. Причем очень часто с такого рода «работой» сталкиваются люди, которые совершенно никак не связаны с делами, по которым звонят эти коллекторские компании.

Також у цих матеріалах:

Святкування можновладців не має обмежень в часі…міф чи факт?!

Неподалік будинку, де проживає один з членів нашої організації, Голосіївському районі міста Києва навесні відбулося відкриття ресторану «Прага»… З відкриттям ресторану розпочалися проблеми, які не до вподоби мешканцям сусідніх будинків. Нами було надіслано Громадянський запит до прокурора Голосіївського району м. Києва.

Також у цих матеріалах:

Уважаемый «Дельта Банк»!

 

Председателю Совета Директоров
«Дельта Банк»
Елене Поповой
_________________________________
01133, Киев, ул. Щорса, 36 б.

№ 21 от 31.05.12 г.

Уважаемый «Дельта Банк»!

Я, Твердохлеб Максим Николаевич, являюсь Председателем Совета общественной организации «Поступ». Обращаюсь к Вам со следующим заявлением.

Також у цих матеріалах:

Як провчити водія або пасажир завжди правий!

Життєве правило вчить - безпека на дорогах - безпека життя. Але чомусь головні учасники дорожнього руху (водії) досить часто забувають основоположні правила на дорозі. Не так давно подібна ситуація склалась із одним із наших членів організації.

Також у цих матеріалах:

Людяність на боці "Мистецького простору 365"

Наприкінці 2010 року сталась досить цікава ситуація стосовно приміщення в якому розташований центр "Мистецький простір 365". Діяльність центру набирала поступово оборотів, ніхто і ніщо нібито не могло стати на заваді. Але не довго "грала музика на нашій вулиці"....Стало відомо, що приміщення, яке арендує центр, передано у розпорядження новій особі, яка наполягала на негайному звільненню займаних квадратних метрів.
Але безвихідних ситуацій не буває. І ми знайшли ті двері, в які ми постукали і нам

Увольнение в связи с ликвидацией предприятия - не всегда плохо!

Господин Чайка С.Н. в результате мог остаться без работы. А лишь одно письмо организации "Поступ" смогло посодействовать решению вопроса. Результат - человек был устроен на альтернативную службу.

Також у цих матеріалах: