Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

Останні статті від Поступінформ

ПОЛІТИЧНИЙ ЛІКБЕЗ

Зображення користувача Твердохлеб.

На наші заклики «МИ ПРОТИ ДЕМОКРАТІЇ» та «МИ ЗА ГРОМАДЯНСЬКУ РЕСПУБЛІКУ» отримали таке запитання:
«А як республіка може не бути громадянською ? Res publico - це Що таке, га? Чи то Rzeczpospolita, наприклад...»
***************

ДУМКИ ЩОДО ДОЗВОЛУ ГРОМАДЯНАМ НА ЗБРОЮ

Зображення користувача гість.

Пропонуємо інтерв'ю з Ігорем Гордієнком, стосовно дозволу громадянам права носіння та використання зброї

Питання: "В суспільстві зараз дуже часто обговорюється питання надання дозволу громадянам права носіння та використання зброї. Яке у Вас відношення до цього питання?"
Відповідь: Негативно.

Питання: "Чому негативно? Прокоментуйте будь-ласка."

НЕ ЗРАДА – СПІЛКУВАТИСЯ ІНШОЮ МОВОЮ. ЗРАДА – РОЗВАЛЮВАТИ СВІЙ ДІМ ЗСЕРЕДИНИ…

Зображення користувача гість.

Мов поганих не існує в світі,
Є лише погані язики…
(Анатолій Бортняк)

ПРО ДОДАТКОВІ ВНЕСКИ В ГО «ПОСТУП»

Зображення користувача полищук.

По організації було проведено опитування щодо сплати додаткових внесків. Кожному поступівцю було задано два питання: "Чому в організації ті, які дають додаткові внески, їх дають, а ті, які не дають - їх не дають?"
Наводимо Вам одну таку «цікаву відповідь» та даємо на неї коментар.
*****************

"Многие (не все) платят допвзносы, потому что им неудобно отказать и не платить сравнительно небольшую сумму. Те, кто не платят, тем удобно сказать «нет». – это один из ответов нашего члена организации «Поступ» на вопрос о допвзносах.

ЗАВДАННЯ ДЛЯ ЧЛЕНІВ ГО «ПОСТУП»

Зображення користувача Даниил Лемешко.

Перші питання, яке собі задає людина, що вступила до ГО – що мені тут треба робити?! Як допомогти спільній справі?! Де я буду найбільш корисним?! На ці питання відносно ГО «Поступ» відповім нижче.

РАССКАЗ ЭМИГРАНТКИ

Зображення користувача Твердохлеб.

Недавно довелось мне познакомиться с одной эмигранткой, которая живет уже много лет в Германии. В Украину она приехала в гости к друзьям. Для тех, кто стремится любой ценой выехать на Запад, рекомендуется прочитать.
+++++
Наша семья приехала в Германию из Казахстана 20 лет назад. Из-за тяжелого экономического положения и так, как мой муж был «русский немец» (в Германии их называют «поздними переселенцами»), мы оказались там.

ЧОМУ УКРАЇНЦІ НЕ КВАПЛЯТЬСЯ ВСТУПАТИ В «ПОСТУП»?

Зображення користувача ПОСТУП.

На це запитання Редакція попросила відповісти деяких поступівців. Ось їх відповіді:

Сергій Солодкий
Працюючи по зовнішнім кадрам з багатьма людьми, часто стикаюсь з тим, що мовляв вас підтримую, але вступати не буду, бо .....
Довго думав, чому так. Бачу причину в тому, що Поступ поставив занадто високу планку, занадто амбіційну і складну ціль. І мало хто готовий за цю ціль боротись. Мало хто готовий брати на себе відповідальність. Мало хто готовий витрачати свій час на спільну поки ще досить далеку перемогу.

ОЛИГАРХИЯ = ДЕМОКРАТИЯ?

Зображення користувача Твердохлеб.

Вся проблема в том, что люди по-разному понимают понятие - олигарх. Есть классическое определение, что олигархия - это СЛИЯНИЕ БИЗНЕСА и ВЛАСТИ! То есть и бизнес, и власть, - одно целое.

ДЕРЖАВНІ ДІЯЧІ - ЦЕ ГРОМАДЯНИ!

Зображення користувача Геннадій Гросфілер.

З моменту 26-ти річної незалежності України формувалися особистості, які впливали на існування нашої держави і створювали умови народу для можливості в ній жити. Такими особистостями є Президент, депутати на всіх рівнях влади і високопосадовці. Цих особистостей ми називаємо політиками, але далеко не завжди державними діячами. Політики змінюють своє забарвлення, як хамелеони. Бігають по партіях майже з однаковими програмами і нахабним чином, борючись один з одним, рвуться кожен раз до «годівниці» від виборів до виборів, обіцяючи нам солодке життя.

ОБЛЕНЕРГО, ТЕПЛО ТА СПОЖИВАЧ

Зображення користувача chernysh.

Багато громадян, які не платили за тепло минулого року, вже отримали претензії від Обленерго. В претензії, серед купи посилань на закони та правила, вказана одна вимога — погасити борг. Якщо Ви вирішили погасити борг — можете далі публікацію не читати. Але якщо Ви вирішили боротися за свої права до кінця та стати “кісткою в горлі” олігархії — Вам варто розуміти, що Вас чекає і що слід робити.