Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

Чому я працюю у Виконкомі "Поступу"

Зображення користувача Денис Чубко.

Поступінформ №392 (09.06.2011 – 15.06.2011)

Денис Чубко,

член Ради ГО «ПОСТУП»

Я працюю у складі Виконкому «Поступу» з 2005 року. Спочатку я й не підозрював, що може дати мені ця робота і як вона згодом мене захопить. Вже зараз, коли я працюю у Виконкомі більше 6 років, я розумію, що весь цей час я набував певних корисних для себе навичок і досвіду. Найцінніше – це вміння працювати з людьми, питання організації власного робочого часу, особисте зростання і розвиток.

Виконком – це рушійна сила «Поступу», той механізм, який забезпечує всю роботу організації: від звичайного діловодства до розвитку стратегічних напрямків її діяльності. Це той центр, в який стікається вся інформація про діяльність «Поступу». І робота в такому центрі дає можливість завжди бути в курсі останніх подій «Поступу» і впливати на розвиток організації в цілому. На засіданнях Виконкому приймаються усі важливі рішення діяльності організації «Поступ». Звичайно, в роботі Виконкому трапляються і рутинні адміністративні завдання. Але без цього не обійтися, як і в будь-якій іншій роботі. Саме така адміністративна робота дисциплінує, привчає до системного підходу в організації своєї діяльності.

Моя робота в Виконкомі – це прояв моєї активної громадянської позиції. Я вважаю, що кожен громадянин своєї країни повинен так чи інакше брати безпосередню участь в управлінні своєю державою та суспільними справами. Це повинно бути правилом.
Робота у Виконкомі для мене і є таке правило.

Крім того, я розглядаю роботу у Виконкомі ще й як можливість професійної кар'єри у «Поступі». Адже не секрет, що робота виконкомівців, з появою належних джерел фінансування організації, стане постійною та оплачуваною.

Отже, свою роботу у Виконкомі вважаю серйозною та перспективною школою управління, у недалекому майбутньому – навіть державного управління.

Також у цих матеріалах: