Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

ПРОКУРАТУРА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «КОНТРОЛЮЄ» КРИМІНАЛЬНЕ ПРОВАДЖЕННЯ!?

Зображення користувача Муляр Артур.

Прокурорський контроль – та чи існує він у нашій державі, напевно, ні, і ось факти.

30.03.2016 року, прокуратурою Києво-Святошинського району в Єдиний реєстр досудових розслідувань за ч. 4 ст. 191 КК України на підставі журналістського розслідування було внесено повідомлення про злочин, скоєний службовими особами Комунального підприємства «Новосілки», що розташоване під Києвом. Службові особи КП «Новосілки» шляхом зловживання службовим становищем здійснили розтрату майна у великих розмірах (http://postup.org.ua/node/2355).

Заступником прокурора Київської області Ярославом Бендиком, народним депутатам України Соболєву Є.В. та Березі Б.Ю., листом від 02.09.2016 року було повідомлено, що прокуратурою Київської області «хід кримінального провадження контролюється», однак цей контроль триває вже 18 місяців, а посадовим особам так і не вручена підозра у вчиненні злочину.

Ярослав Бендик сам розписався в тому, що прокуратурою Київської області контролюється не контрольоване, чи може це і є контроль над бездіяльністю прокуратури нижчого рівня. Це ми просто його не правильно розуміємо? Контроль прокуратури – це коли нічого не контролюється, або дія для бездіяльності повинна бути під контролем.
Навіщо вручати підозру і справу передавати до суду, ще, не дай Боже, злочинців покарають, кошти надійдуть до бюджету органу місцевого самоврядування, і буде втрачено «контроль».

Девіз прокуратури "Закон. Честь. Гідність", потрібно змінити на більш зрозумілий для усіх громадян «ми бездіяльністю контролюємо бездіяльність».

Ця стаття є офіційним зверненням до Генерального прокурора України щодо контролю над ходом кримінального провадження № 42016111200000251, з питанням чи «контролюється» вказане кримінальне провадження Генеральною прокуратурою України, чи цей контроль покладено лише на прокуратуру Київської області.

Координатор напрямку «Захист»
ГО «Поступ» Муляр А.М.