Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

ЧОМУ «ПОСТУП» НЕ ЙДЕ НА ВИБОРИ?

Зображення користувача solodkiy.

У нас часто запитують "Чому "Поступ" не йде на вибори?"
"Поступ" дійсно сьогодні не ходить на вибори, ні на які, ні місцевих депутатів, ні ВРУ, ніяких.
Ми вже мали досвід ходіння на вибори у 2006 і 2010 роках, тоді ми командою працювали в Києві та в Броварах. Але результатом нашої виборчої компанії стало повне розчарування багатьох поступівців - ми не отримали жодного депутатського мандату та у нас вкрали голоси, бо ми не змогли їх захистити.
Чому так відбулося, нам зрозуміло, - у нас ще дуже мала команда, що готова боротись на виборах. Ми отримали безцінний досвід і вирішили більше не проводити експериментів.

Але, навіть, якби ми сьогодні і могли протягнути десь свого депутата, то це абсолютно нічого не дає з точки зору поставлених цілей, немає сенсу цим займатись, для чого витрачати час та енергію.
Сьогодні "Поступ" діє у відповідності до затвердженої Доктрини "Громадянська республіка". Згідно неї ми поки знаходимось на "публічному" рівні до досягнення чисельності "Поступа" в тисячу членів організації. Після подолання цього першого рубежу ми перейдемо на другий рівень "політичний". От вже тоді почнуться політичні процеси.

На сьогодні у "Поступа" головне завдання - це зростання чисельності організації та пропаганда нашої ідеології Громадянська республіка. От коли ми будемо мати не менше тисячі членів, от тоді у нас з'явиться необхідний ресурс для виборчих процесів. Тисяча членів дадуть не менше ста людей в активі організації. А сто активістів це вже дуже серйозна сила, яка здатна провести потужні вибори на певному окрузі і реально претендувати на успіх.
Слід зазначити, що "Поступ" не забороняє своїм членам організації приймати участь у виборах, якщо вони цього бажають. А якщо таке відбувається, то це особиста ініціатива таких людей, і їх не можна буде розглядати ані як кандидатів, ані як депутатів від організації "Поступ", і, відповідно, вони не отримають в своє користування весь ресурс організації "Поступ".

Давайте подумаємо, а що може зробити один наш уявний депутат в Київраді (для прикладу)? Майже нічого. Звичайно, він може виступати на трибуні, працювати в якихось комісіях чи комітетах. Але він не може приймати рішення, бо він один. А це саме головне. Тому треба настільки потужно йти на вибори, щоб зразу мати цілу фракцію чи групу депутатів, щоб вони реально могли приймати рішення в рамках поступівських завдань.

Отже, сьогодні "Поступ" просто накопичує сили. Ми не маємо права на поразку. Тому наш бій повинен бути потужний та переможний.

Ми ПРОТИ демократії!!! Хоча для приходу до влади нашого громадянського уряду доведеться ще користуватись демократичними виборами.

Ми ЗА Громадянську республіку!!!

Сергій Солодкий,
Член Ради організації "ПОСТУП"