Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

Прокурор Києво-Святошинського району «в темі»?!

Зображення користувача Муляр Артур.

Наприкінці березня цього року, як журналіст всеукраїнської щотижневої газети ГО «Поступ» «Поступінформ», я розмовляв по телефону з прокурором Києво-Святошинського району Дмитрунь Ю.О. про відкриття прокуратурою кримінального провадження за ч. 4 ст. 191 КК України відносно директора КП «Новосілки» Губенко В.І., за привласнення і розтрату майна у великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем. Горе-директор Губенко В.І. розтратив кошти, які були йому ввірені, а тому були підняті тарифи за житлово-комунальні послуги, які у подальшому вдарили по кишені усім споживачам.
Прокурор погодився з моїми доводами і пообіцяв виконати мої законні вимоги, проте, нещодавно я отримав листа за підписом прокурора Дмитрунь Ю.О., в якому зазначена не 191, а 190 стаття КК України (шахрайство), що є іншим злочином і не відповідає моїй заяві, діянням Губенко В.І., і минулим перемовинам з прокурором.
Звернувшись із запитом у прокуратуру щодо можливої описки у листі-відповіді прокуратури, відповіді не отримав, і завітав до прокурора на особистий прийом. Прокурора Дмитрунь Ю.О. на місці не було, почекавши його дві години, пройшовши по трьох кабінетах і не отримавши письмової відповіді на свій запит, я вийшов з прокуратури і побачив біля прокуратури кілька дорогих автомобілів, у мене виникло логічне риторичне запитання: «прокурор в темі?!», а, можливо, я помиляюся, але відповідь на це питання надасть подальше журналістське розслідування. Продовження буде.
Артур Муляр,
Член Виконкому ГО «Поступ»

Також у цих матеріалах: