Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

ИСТОРИЯ «ПОСТУПА» 2012 ГОД

Зображення користувача chernysh.

(ПРОДОЛЖЕНИЕ ЦИКЛА. НАЧАЛО В «ПОСТУПИНФОРМ» № 625)
Для ГО «Поступ» 2012 рік став роком активної фази перезавантаження і формування нових завдань організації та принципів роботи. В основу роботи Організації була покладена ідея необхідності робити лише те, що наближає нас до мети, а саме – побудови Громадянської держави, а не розпорошувати зусилля. Також була суттєво піддана ревізії і кадрова політика Організації. Позиція того, що кожен член Організації має бути залучений до загальної справи –остаточно укорінилася у свідомості активу, в результаті чого сформувався принцип «Оптимальної участі 3+1», сутність якого полягала в пропозиції кожному члену Організації приймати участь в одному зі стратегічних напрямків.
2012 рік став періодом розвитку комунікації між членами ГО «Поступ». В мережі Фейсбук було створено закриту групу виключно для членів Організації для обговорення організаційних та інших питань в онлайн-режимі.

Цей рік став визначним для розуміння того факту, що без піару нарощування чисельності Організації є неможливим. Головним досягненням в цьому напрямку є початок формування Позиції ГО «Поступ» щодо актуальних політичних та соціальних подій у державі. Формування Позиції відбувалося в групі Поступ-координація і затверджувалося консенсусом учасників обговорення. Ще одним досягненням стало суттєве нарощення масштабів роботи щодо пошуку однодумців в соціальних мережах, зокрема в Однокласниках. Однією з головних подій став старт виїзного мобільного офісу Поступу, що організовувався щотижня. Апогеєм розгортання піару в 2012 році стала організація першого в історії ГО «Поступ» публічного мітингу, що дав старт виходу Організації в публічну площину.

Також, в 2012 році відбулося формування ідеологічного напрямку діяльності Організації. Три Громадянські постулати отримали своє офіційне тлумачення та були опубліковані в газеті як фундаментальна основа Громадянської республіки. Вперше в Поступі з’явилося реальне бачення тих умов, без яких побудова Громадянської держави буде неможливою, а саме – створення моделі майбутньої держави та плану необхідних реформ; створення потужної масової ідеологічної організації; отримання підтримки народу, тобто введення в свідомість мас нової ідеологічної концепції.

2012-й рік став переломним, бо Організація принципово змінила свій курс. Новий курс означав, що ГО «Поступ» перестає бути інструментом впливу на владу, а стає самостійним політичним борцем за владу у державі, як інструменту для реалізації всіх необхідних реформ.

Загалом, в 2012 році активна діяльність Організації майже не велась. Перезавантаження проходило не легко. Не всі члени ГО «Поступ» були готові до зміни формату роботи, завдань та нового вектору руху. Не зважаючи на позитивні зрушення і досягнення, було констатовано факт кадрової кризи. Однак, ця болюча реформа була необхідна для переходу ГО «Поступ» від споживчої організації до ідеологічної.

2012-й рік став роком нового старту Організації і весь відлік роботи слід починати не з 2001-го, а саме з 2012-го року. Юридично, Організація залишилась тією ж, але фактично її історична роль була повністю змінена.
На початок 2012 року в організації нараховувалося 226 членів, а на кінець – 232.
Олександр Черниш
член Ради ГО «Поступ»

Також у цих матеріалах: