Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

НАПРЯМОК «ЗАХИСТ» ІНФОРМУЄ

Зображення користувача Муляр Артур.

На контролі у напрямку «Захист» перебуває справа, що пов’язана з перевіркою будівельної компанії ТОВ «Хеламін-Інвікта» щодо несплати податків, зборів (обов’язкових платежів).

Заявником у справі є член нашої організації Святослав Проша.
Нагадаю, у номерах газети «Поступінформ» 522, 563, 574, 585 були опубліковані статті «Прокуратура Оболонського району м. Києва «Шукає директора чи вже знайшла гроші»?; «Прокурорсько-слідчий «договорняк» спіткала невдача»; «Знайомтесь: Андрій Олександрович Лихненко – Херой нашого часу»; «Офіційне звернення напрямку Захист».

У цих статтях повідомляється про бездіяльність прокуратури Оболонського району та слідчого ДПІ в Оболонському районі м. Києва Лихненка А.О.
На бездіяльність прокуратури Оболонського району м. Києва до народного депутата Берези Броніслава Юхимовича 21 квітня 2015 року подана скарга у якій зазначені незаконні дії/бездіяльність прокуратури і слідчого.

На скаргу Проши Святослава підготоване звернення народного депутата, яке направлено першому заступнику прокурора міста Києва Державному раднику юстиції 3 класу Валендюку Олегу Сергійовичу. Питання і відповіді на звернення народного депутата будуть опубліковані у наступних номерах нашої газети.
22 квітня, члени напрямку «Захист», зокрема Андрій Хлиптун, Наталія Троянова-Малош, Артур Муляр, член організації Святослав Проша, були на прийомі у прокурора Оболонського району, який, вислухавши нас з приводу бездіяльності підпорядкованої йому прокуратури і слідчого ДПІ Лихненка А.О., пообіцяв витребувати кримінальне провадження від слідчого і особисто перевірити його, надавши нам відповідь найближчим часом.

Побачимо, чи новопризначений прокурор Оболонського району говорить правду і дійсно бажає знайти істину, чи знову формальна відписка «звертайтеся до суду».
Артур Муляр
координатор напрямку «Захист»

Також у цих матеріалах: