Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

ПАМ'ЯТКА

Зображення користувача ПОСТУП.

Про право члена організації «Поступ» скористатися допомогою у разі виникнення проблем різного характеру.

Член організації у разі виникнення обставин, за яких йому потрібна допомога, може скористатися нею, звернувшись у напрям «Захист» Громадянської організації «Поступ».

При цьому член організації повинен визначитися в тому, яка допомога йому необхідна, і чи відповідає вона ситуаціям, описаним у цій пам'ятці. Нижче представлені чотири види таких ситуацій:
1. Ситуація, яка не вимагає миттєвої допомоги, а може бути винесена на обговорення членів організації або напряму «Захист», тобто ситуація, що вимагає певного часу для її вирішення.
2. Ситуація, при якій може виникнути загроза життю, здоров'ю, знищенню або пошкодженню майна члена організації, або майна його рідних і близьких (батьки, чоловік/дружина, діти), тобто ситуація, яка вимагає швидкої допомоги.
3. Ситуація, за якої вже є реальна загроза життю, здоров'ю, знищенню або пошкодженню майна члена організації або майна його близьких, рідних (батьки, чоловік/дружина, діти), тобто ситуація, яка вимагає невідкладної допомоги.
4. Ситуація, за якої існуюча загроза пов'язана з громадянською діяльністю члена організації або його близьких, рідних.

У розмові або повідомленні член організації повинен чітко описати свою ситуацію і запропонувати своє бачення щодо вирішення питання, тобто до якої з чотирьох видів вона відноситься.

Під час звернення з проханням про сприяння потрібно пам'ятати про те, що захист не виключає і юридичної допомоги, якщо така необхідна.
Запам'ятай! Будь-яку проблему можна вирішувати двома шляхами: самому або за допомогою гурту людей.
Як показує досвід, вирішення проблем за допомогою членів громадянської організації здійснюється швидше й ефективніше.

«ПОСТУП» - це твій ресурс, твоя допомога, скористайся нею!

напрямок «Захист» в ГО «Поступ»