Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

ОФІЦІЙНЕ ЗВЕРНЕННЯ НАПРЯМКУ «ЗАХИСТ»

Зображення користувача ПОСТУП.

Офіційне звернення напрямку «Захист» громадської організації «Поступ» до Президента України, Прем’єр-Міністра України, Генерального прокурора України, Голови Верховної Ради України щодо дій (бездіяльності) посадових осіб прокуратури Оболонського району м. Києва.

Ворог — це всякий, хто прагне вбити тебе, і неважливо на чиїй він стороні.
Джозеф Хеллер

Поки на Сході України проводиться АТО, кожен день гинуть люди, тисячі сімей втратили майно і кров, коли рахується кожна копійка Держбюджету, слідчий відділу ДПІ Лихненко А.О. та прокуратура Оболонського району м. Києва саботують розслідування кримінального провадження, за яким буде неминуче стягнення коштів до Держбюджету України, про що було неодноразово повідомлено громадськість через Всеукраїнську газету Громадської організації «Поступ» «Поступінформ» №№ 522, 563, 574.

Суть справи. У 2007 році будівельна компанія ТОВ «Хеламін-Інвікта» уклала договори на суму більш 300 тис. грн., на побудову приватного будинку без погодження проектної документації, без дозволу на проведення будівельних робіт і, отримавши кошти, не сплатила податки до бюджету. За фактом ухилення від сплати податку на підставі заяви члена ГО «Поступ» Проши С.В. було відкрито кримінальне провадження за статтею «Ухилення від сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів».

У справі саботажником є старший слідчий ДПІ Оболонського району м. Києва Лихненко А.О. та прокурори Оболонського району м. Києва, які успішно «керують» слідством. Протягом двох років Лихненко А.О. п’ять разів виносив постанову про закриття кримінального провадження, які були скасовані (останній раз 25.01.2015 року).

Лихненко А.О. закривав провадження, ґрунтуючись на неможливості встановити і допитати свідків, таких як Василюк–Курсакова О.Г., яка постійно проживає в м. Києві, директора ТОВ «Хеламін-Інвікта» Подимай В.А., інших осіб.

Слідчий за два роки не здійснив прості дії: документальну перевірку підприємства, витребування з банку та з Дніпровського районного суду м. Києва документів, що свідчать про факт злочину, про що неодноразово було вказано судом Оболонського району м. Києва в кожній з винесених ухвал, та слідчому «начхать», що вказано в ухвалах суду, як і на те, що про його бездіяльність вказує наша організація у численних зверненнях до прокуратури, і тричі через газету «Поступінформ».

Висновок: дії прокуратури Оболонського району і слідчого Лихненка А.О. схвалює керівництво ДПІ в Оболонському районі м. Києва, та своєю бездіяльністю сприяє збільшенню безвідповідальних співробітників серед ДПІ, оскільки бездіяльність слідчого винагороджено – Лихненко А.О. отримує чергове звання – старший лейтенант.

Що має громадськість і держава від слідчого Лихненка А.О.: до Держбюджету кошти не надійшли, а навпаки, тільки витрачені на кримінальне провадження, як і на утримання, саме утримання Лихненка А.О., якому ще й присвоїли нове звання.

Виходячи з того, у якому стані зараз перебуває наша країна, Лихненко А.О., його керівництво, і одночасно прокуратуру Оболонського району м. Києва ми вважаємо ВОРОГАМИ ДЕРЖАВИ, оскільки замість зміцнення тилу та підвищення економічного становища країни, вони сприяють знищенню Держави.

Вимагаємо від Генерального прокурора України та Служби безпеки України за вказаними фактами відносно Лихненка А.О. та його керівництва відкрити дисциплінарні провадження, про що повідомити Громадську організацію «Поступ».

Ця стаття є офіційним зверненням до Президента України, Прем’єр-Міністра України, Генерального прокурора України, Голови Верховної Ради України щодо дій (бездіяльності) посадових осіб правоохоронних органів в Оболонському районі м. Києва.