Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

СТВОРЮЄМО АНТИКОРУПЦІЙНИЙ КОМІТЕТ

За плідною участю Товариства «Знання» України проведено відкрите громадянське обговорення з питань протидії і запобіганню корупції. Від виконавчої влади в обговоренні зазначених питань прийняв участь заступник міністра молоді і спорту Гоцул Ігор Євгенович.

Для реалізації задумів вирішили створити координаційний антикорупційний центр – Антикорупційний комітет, в який на цей час входить від Товариства Знання «України» Мосьендз Сергій Олександрович, від ГО «Поступ» Муляр Артур Миколайович, від ГО «Антикорупційне бюро України» Литвинов Олександр Петрович, від ГО «Центральний сектор» Скригонюк Микола Іванович, від ГО «Дарницька громадська варта» Граб Сергій Володимирович.

Умови і принципи співпраці Антикорупційного комітету викладені у газеті
громадської організації «Поступ» «Поступінформ» № 545.

Пропонуємо громадським організаціям і партіям, що зацікавлені у протидії і запобіганню корупції в Україні приєднуватись до нашої ініціативи по створенню Антикорупційного комітету.

Звертатись по цьому питанню до координатора «Захист» громадянської організації «Поступ» Артура Муляра, або до керівника Товариства «Знання» України Василя Кушерця, або до представника «Антикорупційного бюро України» Олександра Литвина.

Також у цих матеріалах: