Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

ЛІЦЕНЗІЯ БЕЗКАРНОСТІ НА ЗЛОЧИНИ ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ

Зображення користувача Мотузка Ігор.

Поступінформ №519 (14.11.2013 – 20.11.2013)

Ігор Мотузка,

член ГО «Поступ»

«Чем менее достойны дурные граждане получаемых ими почётных должностей, тем более они становятся небрежными и исполняются глупости и наглости».
(Демокрит, древнегреческий философ и учёный)

Події у Врадіївці сколихнули суспільство. І сколихнули нас не заходи працівників МВС, оскільки у «гарячі серця, холодні голови та чисті руки» майже ніхто в нашій державі вже не вірить, а згуртованість і спільні дії обурених громадян. І саме це знайшло резонанс в засобах масової інформації. Якби не згуртований громадянський супротив, бездіяльності працівників МВС ніхто б не помітив.

Проте запитання в тому, чому в системі, яка направлена на захист та підтримання правопорядку, є працівники, що здатні на тяжкі злочини?

Відповідь також вбачається в реакції органів управління державою та відповідним відомством, яку отримала наша організація у формі листів на наші запити, зокрема від Апарату МВС, Адміністрації Президента України та Голови Вер¬ховної Ради України.

Всі відповіді хоча і написані різними словами, але містять один і той самий зміст: «Ми вам відповіли, отже відреагували на звернення громадян» (поставили галочку); «Ми доручили провести нараду, попередити, покарати» (поставили ще одну галочку); «Ті, кому ми доручили, мають покарати винних - тобто самих себе» (і знову поставили галочку). Таким чином, формально вимоги громадянського об'єднання «Поступ» задоволені, а фактично нічого не змінилося.

Саме оце «формально» і призвело до спотворення органів державної влади. Оскільки так само формально ті, кому доручили законно владнати ситуацію, проведуть формальні наради, формальні попередження і формальні покарання.
А формально покарані абсолютно не змінять свого ставлення до органу влади, який представляють, і не змінять ставлення до закону.

Отже, на жаль безкарні трагедії будуть повторюватися знову і знову, тільки злочинці в погонах стануть обережнішими.

І до тих пір, поки існуватиме така система, суттєвих змін в державі не буде. Тому, тотальна люстрація чиновників і зміна системи управління від «процесу» до «результату», на мій погляд є одним з важливих завдань нашої організації.

Відповіді на громадянські вимоги ГО «Поступ» щодо подій у Врадіївці від Верховної Ради України, Президента України та Міністерства внутрішніх справ України.

Також у цих матеріалах: