Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

МИ – НАЙКРАЩІ СПОЖИВАЧІ, АБО ЯК СЛІД СЕБЕ ПОВОДИТИ ПРИ ЗДІЙСНЕННІ ПОКУПОК!

Зображення користувача Anna Lysachenko.

Поступінформ №481 (21.02.2013 – 27.02.2013)

Анна Лисаченко та Ігор Костін,

члени Виконкому ГО «Поступу», напрямок Захист»

Сьогоднішні кожен з нас навіть не замислюється скільки разів на день(!) виступає в ролі споживача.

Чи то придбати каву перед відправленням маршрутки, чи то купити коробку цукерок, хліб додому до ввечері, а там розпродаж в магазині – забігти придбати ще одну пару зимових чобітків… Ми перебуваємо у постійному русі. І не буде зайвим взяти собі на замітку декілька порад на повсякдень. Що необхідно пам’ятати при здійсненні покупок:
1. Звести до мінімуму покупки в сумнівних місцях (на вулиці, в метро, в підземних переходах та ін.), здійснювати їх тільки в місцях, що спеціально призначені для торгівлі.
2. Завжди вимагати чек.
3. В разі покупки неякісного або бракованого товару слід звернутися за місцем купівлі з вимогою обміняти товар або повернути гроші (P.S. У разі, коли новий товар не влаштовує або не підходить, законом передбачено його повернення протягом 14-ти днів).
4. Якщо за місцем купівлі відмовляють повернути гроші або обміняти товар, слід вимагати, у випадку відсутності на видному і доступному місці, реквізити торгової точки (назву, дату і номер реєстрації, прізвище підприємця); і попросити продавця зателефонувати керівництву, як правило на цьому кроці все і вирішується. Якщо вам все рівно відмовили, тоді переходимо до наступного кроку.
5. Звернення в службу Захисту прав споживачів. Бажано особисто відвідати цей заклад і написати заяву. Як правило, після цього в 98 випадках з 100, гроші повертають + штрафують підприємця.

Рекомендуємо: взяти ці невеличкі поради до уваги і при необхідності їх використовувати. У разі виникнення непорозумінь – Ваша нервова система не буде зіпсована, набагато швидше вирішиться питання. Пам’ятаймо – закони в нашій Державі діють, потрібно тільки їх знати і використовувати! Права споживачів мають усі підстави бути захищеними в Україні!

Також у цих матеріалах: