Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

РЕГЛАМЕНТ ПРИЙНЯТТЯ ПОЗИЦІЇ ГО «ПОСТУП»

Зображення користувача ПОСТУП.

Поступінформ №450 (19.07.2012 – 25.07.2012)

Затверджено Виконкомом ГО «Поступ»

(віртуальне голосування 16.07.2012 в гугл-групі «Виконком»)

 1. Відповідальну особу за формування позицій ГО «Поступ» призначає своїм рішенням Виконком.
 2. Сформулювати попередній текст позиції ГО «Поступ» з тих чи інших резонансних питань в Україні і взяти участь у його обговоренні та затвердженні може будь-який член ГО «Поступ».
 3. Член ГО «Поступ», який ініціює формування позиції ГО «Поступ» (далі – Ініціатор) попередньо погоджує її текст з Відповідальною особою.
 4. Подана Ініціатором позиція може обговорюватись та затверджуватись членами організації в групі «Поступ-координация» у соціальній мережі Facebook або на Громадянській середі, або на засіданні Виконкому. Рішення про спосіб обговорення та затвердження приймає Відповідальна особа.
 5. Час обговорення визначається Ініціатором за погодженням із Відповідальною особою в кожному випадку окремо і залежить від його доцільності. В разі обговорення тексту позиції у соцмережі Facebook, термін обговорення не може складати менше 3-х діб. В разі обговорення тексту позиції на Громадянській середі чи засіданні Виконкому, термін обговорення визначають присутні на середі або на засіданні Виконкому відповідно.
 6. В разі прийняття рішення про обговорення та затвердження тексту позиції на Facebook, Відповідальна особа відкриває відповідну тему на Facebook в групі «Поступ-координация» та залишає перший пост.
 7. В разі прийняття рішення про обговорення та затвердження тексту позиції на Громадянській середі чи засіданні Виконкому, Відповідальна особа напочатку заходу зачитує текст позиції учасникам обговорення, які визначають час обговорення.
 8. Позиція ГО «Поступ» затверджується шляхом консенсусу* під час обговорення. В разі, якщо за встановлений час позиція не погоджується шляхом консенсусу, то вона знімається з обговорення як така, що не відображає єдиного розуміння її членами ГО «Поступ».
 9. Після затвердження позиції, її Ініціатор передає текст позиції в редакцію газети «Поступінформ» для опублікування в найближчому номері газети.
 10. За розповсюдження затвердженої позиції ГО «Поступ» поза межами ГО «Поступ» за допомогою електронних та друкованих ЗМІ відповідає Ініціатор.
 11. Адресати отримання позиції визначаються Ініціатором, але за погодженням з Відповідальною особою, в кожному випадку індивідуально.

* консенсус – в даному документі вживається у значенні, коли прийняте рішення підтримали всі без виключення учасники його обговорення.

Також у цих матеріалах: