Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

МИ - майбутнє України!

Зображення користувача solodkiy.

Поступінформ №422 (05.01.2012 – 11.01.2012)

Солодкий Сергій,

член Виконкому ГО «Поступ»

Чому я працюю у Виконкомі? Відповідь для мене виявилася не такою вже й простою.

Я член Виконкому досить давно, вже і не пам'ятаю з якого року. Мій шлях становлення повноцінним членом керівного органу ГО «Поступ» проходив досить важко. Я два рази складав з себе членство у Виконкомі з різних банальних причин, але Максим Миколайович Твердохліб мене знову і знову запрошував повертатись.

Ще кілька років тому мені здавалося, що Виконком - це просто додаткове навантаження, де зібралися люди, яким просто нема куди подіти вільний час.
З часом сама організація «Поступ» і її Виконком перейшли в наступну фазу свого розвитку, і моє ставлення змінилося. Виконком - це "локомотив" нашої організації, на який покладено два головні завдання:

  • триматися гуртом та тягнути за собою всю організацію вперед,
  • вести «Поступ» в правильному напрямку, не звертаючи з дороги під назвою «Шлях до Громадянської держави».

А я – один з машиністів локомотиву, значить і від мене залежить та кінцева станція, до якої ми прибудемо, і взагалі доля нашого "потягу", потягу під назвою "УКРАЇНА".

Сьогодні моя Батьківщина Україна знаходиться в небезпеці. Мою країну розкрадають і поступово знищують, зраджують її національним інтересам заради власного збагачення купки можновладців, які ще сміють називати себе "елітою". І ця "еліта" веде мене і моїх дітей до прірви. Так чому ж я, УКРАЇНЕЦЬ, сиджу та нічого не роблю для порятунку моєї Держави України??? Адже саме від мене, від кожного з нас, залежить доля моєї Батьківщини.

Свого часу я повірив, що мої дії і вчинки важливі для моєї країни, і тому я в «Поступі», і тому я у Виконкомі. Якщо не ми, то хто? Хто врятує Україну від знищення? Відповідь проста - МИ! Тільки ми створили передову ідеологію, тільки ми вже маємо команду однодумців, тільки навколо нас об'єднається український народ. Чому? Бо інших альтернатив «Поступу» в наш час не існує.
Першоосновою політичної, благодійної, грантової та іншої метушні навколо нас є гроші, вони для них є вершиною, а ми, поступівці, ставимо попереду ІДЕЮ, ідею процвітаючої України, НАЦІОНАЛЬНУ ІДЕЮ ПОБУДОВИ ГРОМАДЯНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ, тому саме ми переможемо.

МИ - майбутнє України!

Також у цих матеріалах: