Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

Мораль, духовність, патріотизм

ЩОДО ТРАДИЦІЇ ВІДЗНАЧЕННЯ 9-ГО ТРАВНЯ ЯК ДНЯ ПЕРЕМОГИ

Зображення користувача Марія Пелех.

Поступінформ №497 (13.06.2013 – 19.06.2013)

Марія Пелех,

власкор «Поступінформу»


Михайло Марченко,

власкор «Поступінформу»

Ми, українці, проживали історії чужих, загарбницьких держав і згодом вивчали історії чужих держав, написані чужими авторами. Україні слід вже нарешті творити свою Українську історію. В ній має бути місце подіям чи традиціям, які були, є чи стали невід’ємною частиною культури, побуту, слави та звитяги нашого народу. Якщо це свято, то має бути привід для свята та його святкування, якщо це сумний епізод в історії, то його слід пам’ятати, схилятись перед подвигом героїв і вшановувати пам’ять жертв сумних сторінок.

ГОЛОВНІ ПРИНЦИПИ ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ МОРАЛЬНИХ І ПАТРІОТИЧНИХ ЦІННОСТЕЙ У ГРОМАДЯНСЬКІЙ ДЕРЖАВІ

Зображення користувача Святослав Стеценко.

Поступінформ №487 (04.04.2013 – 10.04.2013)

Святослав Стеценко, член виконкому ГО «Поступ»,

керівник Ідеологічного напрямку

1. Мораль є стрижнем, який визначає всі дії людини і є основою Громадянської республіки.

2. Моральність є першою умовою для делегування особі владних повноважень.

С ДНЕМ ПОБЕДЫ!

Зображення користувача Соколов Кирилл.

Поступінформ №439 (03.05.2012 – 09.05.2012)

Кирилл Соколов,

член Исполкома «Поступа»

Май. Жаркая погода. У кого-то мысли о шашлыке. Кто-то думает, как вырваться на дачу, хоть на один день. Кто-то просто мечтает выспаться, выходной ведь. Но есть люди, для которых этот день, День Победы, особенный. Это наши ветераны. Колодки наград, ордена, старая форма – к сожалению этого все меньше и меньше. Как же их мало осталось уже! С каким уважением и трепетом мы должны к ним относиться! И как, наверное, им тяжело слушать политические бредни по поводу Великой Отечественной Войны: о сторонах, об участниках, о победителях, о проигравших…

ВЕЛИКИЙ ДЕНЬ ДЛЯ РОДИННОГО СВЯТА

Зображення користувача marchenko.

Поступінформ №436 (12.04.2012 – 18.04.2012)

Михайло Марченко,

член ГО «Поступ»

Протягом перших чотирьох століть нашої ери Римська імперія завойовувалась без зброї. Одна з наймогутніших імперій за всю історію людства, що ефективно вирішувала внутрішні та зовнішні загрози, врешті решт була поглинута християнством. Мучениками стали сотні тисяч християн, відданість яких вірі лише призводила до зростання чисельності прихильників нового світогляду.

Поступівський благодійний фонд «Слов'янський купол» звітує

Зображення користувача ПОСТУП.

Газета Поступінформ №394 (23.06.2011 – 29.06.2011)

Олена Заган

Президент благодійного фонду "Слов'янський купол"

Благодійний фонд «Слов’янський купол» (далі – Фонд) розпочав свою діяльність фактично у жовтні 2010 року.

«Твори добро з нами!» - саме таку мету поставили ми, члени Фонду, беручись за втілення в життя кращих покликів людської душі – благодійності.
Першим об'єктом нашої діяльності були діти із дитбудинків та інтернатів. Пілотною територією Фонду стали с. Циблі Переяслав-Хмельницького району та с. Кривошиїнці і с. Буки Сквирського району. Заходами Фонду було охоплено більше 55 діточок трьох дитбудинків: «Мрія Переяславщини», «Надія» та «7 для дітей-сиріт».

25.05.2011 :: цикл доповідей Анатолія Мартинюка по історії України

Закінчила цикл лекцій "Про Україну" доповідь на тему "Формування творчого мислення фахівців у процесі українознавчого еврілогічного пошуку". Наступної середи відбудеться обговорення прослуханих лекцій та їх актуальності для подальшого заслуховування на громадських середах організації "Поступ".

18.05.2011 :: цикл доповідей Анатолія Мартинюка по історії України

Наступна лекція Анатолія Мартинюка Григоровича була присвячена темі "Триєдності України, українства та українознавства, як єдиного неподільного цілісного, що безперервно розвивається у світовому просторі, як геополітична реальність від найдавніших часів до сьогодення". Суть цієї триєдності полягає у тому, що народ повинен усвідомити своє історичне призначення і твердо йому слідувати протягом всього свого існування.

11.05.2011 :: цикл доповідей Анатолія Мартинюка по історії України

Чергова доповідь директора центру "Українонавства" Мартинюка Анатолія Григоровича була присвячена темі "Української національної ідеї". Вона відбулась в рамках п'ятого поступівського магістрального напрямку "Відновлення та підтримка моральних, духовних та патріотичних цінностей" на Громадянській середі організації "Поступ".
Спираючись на тисячолітній розвиток української національної ідеї, можна з упевненістю стверджувати, що її основою є християнський світогляд народу, його матеріальна і духовна культура, власне світобачення та історична ідея. З роками ця ідея має бути втілена в державницьку ідеологію, розвиток громадянського суспільства та розбудову української цивілізації.

Чи потрібно мистецтво державі. Результати круглого столу.

Зображення користувача Donenko T.

Газета Поступінформ №388 (12.05.2011 – 19.05.2011)

Тарас Доненко,
член Виконкому організації «Поступ»

В п’ятницю, 13 травня, у приміщенні «Мистецького простору 365», заснованого членами «Поступу», відбулось обговорення питання «Проблема державної байдужості до мистецтва». Ідея проведення круглого столу виникла стихійно, після серії сигналів від ряду митців та мистецьких осередків стосовно виселення їх з орендованих у держави приміщень, у зв’язку з приватизацією цих приміщень руками комерційних установ (часто, звичайно ж, з порушенням законодавства) .

17.05.2011:: ПУБЛІЧНА ЛЕКЦІЯ-ДІАЛОГ «НАШ ДИВОВИЖНИЙ ВСЕСВІТ»

ТОВАРИСТВО «ЗНАННЯ» УКРАЇНИ
ЦЕНТР «УКРАЇНОЗНАВСТВО»
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНОЗНАВСТВА ІМЕНІ ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ
в рамках співробітництва та розвитку 5-го напрямку діяльності організації "Поступ" - "Встановлення і підтримання моральних, духовних і патріотичних цінностей"
П Р Е З Е Н Т У Є ПУБЛІЧНУ ЛЕКЦІЮ-ДІАЛОГ «НАШ ДИВОВИЖНИЙ ВСЕСВІТ»
ЛЕКТОР - ЕЛЛСВОРТ ГЕРРЕЛЗ (ELLSWORTH E. GERRELS, США)

Ведучий: заслужений діяч науки і техніки України, доктор філософських наук, професор, голова правління Товариства «Знання» України Василь КУШЕРЕЦЬ.
Також додаємо повний текст оголошення.

Також у цих матеріалах: